Rinnegan

10. listopadu 2009 v 14:51 |  Naruto
Opravdové dovednosti Rinneganu obecně nejsou známé. Sirotek z AmeGakure (Dešťové venice), Nagato, byl dědicem doujutsu a používal ho když byl zlý a vystrašený. Když používal Rinnegan, tak nikdy jako dítě neprohrál se staršími a zkušenější nepřáteli. Možná touhle dovedností, která mu dovolovala vždycky vyhrát... Jako "Pain" se stal vůdcem vzbouřenců z AmeGakure (Dešťové venice) a dokonce Akatsuki. Nagato (Pain) taky umí procházet mezi šesti různými těly. Pokaždé, když Nagato přešel do jiného těla, jeho Rinnegan cestoval s ním.
Možná právě toto dává počátek "transmigrace". To je cyklus reinkarnace, regenerace a obrození v Hinduismu a Buddhismu. Je jenom šest stádií "transmigrace" v kosmologií, představující všechny dobré a zlé možnosti života.
Rinnegan je nejsilnější doujutsu z 3 skvelých očních technik jako Sharingan a Byakugan v Naruto mange.Tato síla bude schopná prinést spásu,keď svet je v chaose alebo zničenie sveta zmenšovaním na prach.Rinnegan je popredná pokrvná príbuznosť dedičného limitu a jeho pôvodný majitel bol Rokudou Sennin-the Sage of the six paths.Rokudou Sennin je taktiež zakladateľ ninja sveta a tvorca ninja techník zvaných ninjutsu.Práve Pein-Akatsuki vodca je jediný známi použivatel sily Rinneganu.Pein aktivoval silu Rinneganu počas boja s Iwagakure Chuunin.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama