Prosinec 2009


Novoroční přáníčko =)

31. prosince 2009 v 17:11 Obrázky
Žádný zázrak, ale aspoň něco XD

Akatsuki heslo XD

31. prosince 2009 v 11:52 Obrázky

Chudák Tobi XD

30. prosince 2009 v 22:31 Obrázky

Sasuke - živoucí terč

30. prosince 2009 v 20:20 Obrázky
"Itachi,kolikrát ti mám říkat,že nemáš používat Sasukeho jako živej terč!"
"Ale mami..."
"Žádné ale............"


Miss Naruto

29. prosince 2009 v 20:10 Obrázky

2. Kapitola - V sídle Uchihů

29. prosince 2009 v 16:46 FF NiCky
2. Kapitola - V sídle Uchihů

Probrala se se svázanýma rukama a nohama v malém prázdném pokoji se zabedněnými okny. Tu místnost viděla poprvé v životě, ale něco jí říkalo, že je stále v Konoze. Přemýšlela: Ten hlas co slyšela. Patřil Sasukemu! Tím si byla naprosto jistá, není možné, aby ho nepoznala. Ovšem, proč se vrátil do Konohy? A proč jí unesl? Co s ní chce dělat? Kde vlastně vůbec je? V hlavě jí vířila spousta otázek a ona na si na ně neuměla odpovědět. Vzdychla. Dost ji štvalo, že je svázaná. Takže, použila svou neuvěřitelnou sílu a provaz na rukou roztrhla (až moc lehce). Poté si rozvázala i ten na nohou a postavila se. Protáhla si všechny své končetiny, marnivě prohrábla vlasy a vydala se ke dveřím zjistit, zda jsou odemčené. K jejímu velkému překvapení byli. "Zvláštní." Zašeptala. Pak ovšem pokrčila rameny a v duchu si řekla: No a co? Kdyby byli zamčené, tak bych je vyrazila. Takhle se aspoň nemusím namáhat. Pohodila hlavou, obezřetně se rozhlédla po chodbě, do které vešla a pak se vydala doprava, kde viděla světlo.
Tiše se plížila, dokud nedošla k místnosti, ze které se linula mihotavá záře. Dveře byli pootevřené. Nakoukla dovnitř a spatřila pokoj, o kterém by řekla, že je obývák. Nalevo plápolal oheň v krbu. Otočila hlavu doprava a spatřila jeho! Díval se jí přímo do očí a pak řekl chladným hlasem: "Tak si se konečně probrala?" Sakura na něj zírala a malátně vešla dovnitř. "Sasuke…" Zašeptala. "Sasuke!!!" Výraz jí ztvrdl. "Proč jsi tady? Co je tohle za místo? A co po mně chceš?!" Zhluboka dýchala. "No no, slečna se nám naštvala." Ušklíbl se, ale jeho výraz se jinak nezměnil (nic zvláštního). "Jsme v Listové, v bývalém sídle Uchihů. Vrátil jsem se, abych po smrti svého bratra dokončil své plány. Mezi ně patří obnovit můj klan. Proto tě žádám, staň se mou ženou." Domluvil a Sakura na něj chvíli nevěřícně zírala, ale po chvilce zaťala pěst, kolem ní byla vidět chakra. Zatínala zuby vzteky. "P-proč si myslíš, že se jí budu chtít stát? Po tom všem? Co jsi nám udělal? Co jsi mně řekl tehdy v noci? Jak jsi vůbec mohl přijít na něco takového?" Zakřičela se slzami v očích, ruce zaťaté v pěst. On se na ni však dál koukal těma svýma chladnýma očima a klidně odpověděl: "Řeknu ti jak. Ty mě totiž stále miluješ." Zadíval se na ni a odešel z pokoje. Chakra kolem Sakury zmizela. Padla na kolena, obličej si schovala do dlaní. Nastalo ticho. Tíživé ticho a ona nevěděla, co má dělat…

(mezitím v Konoze)
Když Sakura nedorazila na sraz, Naruto a Sai se šli podívat k ní domů, co s ní je. Tam našli akorát její rodinu, která jim řekla, že už dávno odešla. Začali být nervózní. Domluvili se s ostatními přáteli a vysvětlili jim situaci (při čemž parádně namíchli Ino, když se zmínili o jejich plánu). Spolu po ní pátrali ve vesnici. Ptali se různých lidí, ale nikdo ji neviděl. Pak, ovšem narazili na jednoho člověka, který tvrdil, že ji spatřil, jak zahýbá za jeden roh. Šli se tam podívat. Byla to vlastně celkem dobrá zkratka k Ininu květinářství. Problémem však bylo, že vedla opuštěnou uličkou, plnou neobydlených baráků. Z rozjímání je vytrhlo Leeho zvolání: "Hele, já asi něco našel!" Všichni k němu běželi. U vchodu do jednoho z domů byli vidět stopy. Začali je zkoumat. "Tyhle jsou Sakuřiny!" Prohlásila Ino: "Dala jsem jí minulý rok k narozkám boty a jsem si jistá, že ty otisky jsou jejich!" "Dobře," řekl Shikamaru, "zjistili jsme, kde se Saku naposledy nacházela, ale otázkou zůstává: Čí jsou ty druhé stopy?"

Chudák Shino

26. prosince 2009 v 22:14 Obrázky
Roztomilé XD

26. prosince 2009 v 20:54 Obrázky

Sasukeho pomsta

26. prosince 2009 v 20:40 Obrázky
Itachi: Budu s tebou cvičit později, Sasuke.
Sasuke: Sladká pomsta......
Tobi love Deidara XD

26. prosince 2009 v 18:54 Obrázky

Chudák Deidara

26. prosince 2009 v 16:17 Obrázky

FF

26. prosince 2009 v 16:12
Nyní si vyberte koho FF chcete číst: