Leden 2010


Zpráva č. 23 - New shippuuden144

22. ledna 2010 v 14:46 Informace
Právě přidán!=)omlouvám se,že jsem (už zase) nenapsala, že ho přidám dneska,ale..no XD jinak ještě pardon, že teď nic moc nepřidávám, ale nejde to... snad vám to nový shippuuden vynahradí XD Příjemné sledování! =)Ksichty XD

17. ledna 2010 v 16:22 Obrázky


Zlo s názvem Sasuke - 3. Kapitola

15. ledna 2010 v 18:35 FF NiCky
Všichni se na Shikamara dívali a přemýšleli. Po chvíli ticha se Naruto náhle zvednul, vztyčil palec a řekl: "Dobrá! Vydám se po těch stopách a Sakuru-chan zachráním." (jako obvykle byl plný sebedůvěry) Ostatní se na něj otočili. První se ozval Lee: "To nemůžeš! Nejdřív bychom měli zajít za hokagem a ovšem mu říct!" "Navíc," připojil se Shikamaru, "nezdá se vám zvláštní, že ten únosce za sebou klidně nechal své otisky bot? Skoro jako by chtěl, aby ho někdo pronásledoval. Může to být past!" Zvednul hlavu. "Neměl bys dělat unáhlená rozhodnutí."
"Ale co Sakura-chan?! Možná právě teď potřebuje naši pomoc!!!" Chlapec zaťal ruce v pěst a přemýšlel. Pak se na všechny usmál a řekl: "Tak fajn! Já se vydám po těch pochybných stopách a vy si můžete jít za bábi Tsunade." Než mu někdo stačil něco odpovědět, byl pryč. "Zatracenej Naruto!" Zaklel Kiba vztekle. "Co se dá dělat…" Vzdychnul Shikamaru, "uděláme tedy, co nám přikázal. Zajdeme za Hokagem!" Všchni se na sebe krátce podívali a vyrazili. Všichni až na Hinatu. Ta tam zůstala zamyšleně stát. Bála se o Naruta a nebyla si jistá, zda je správné nechat ho, aby šel úplně sám. Chvíli tam ještě postávala a pak se rozhodla. Místo, aby pospíchala dohonit ostatní, vyrazila za Narutem.
(mezitím)
Dorazil k jakési uzavřené čtvrti. Nedbal na zákaz vstupu a šel dál. Nechtěl ztrácet ani minutu, když věděl, že jeho růžová kamarádka (s brutálními sklony) je v nebezpečí. Stopy vedli k tomu největšímu domu, jaký kdy viděl. "Tý jo!" Uklouzlo mu. Rychle se podíval, zda ho nikdo neslyšel. Kolem to vypadalo liduprázdně, a přesto tu někdo byl. A ten někdo se schovával v tom velkém baráku před ním a nejspíš s ním byla i jeho přítelkyně. Zhluboka se nadechl a přelezl hradbu, za kterou vyčníval ten majestátní, ale už i značně poničený dům. Obezřetně se rozhlédl a zkoumal, kudy by se dalo dostat dovnitř. Po dlouhém pátrání našel dokořán otevřené dveře, kterých si předtím nevšimnul (nic zvláštního). Jsem to taky hlupák! Pomyslel si a přemýšlel. Měl by jít dovnitř pátrat po Sakuře, ale dokonce i jemu přišlo zvláštní, že její únosce nechává otevřeno. Z jeho uvažování ho vytrhl výkřik. Byl to dívčí hlas! Naruto už ani neváhal a vběhl dveřmi do dlouhé tmavé chodby.

Zpráva č. 22 - Nový shippuuden 143

15. ledna 2010 v 15:16 Informace
Zrovna jsem ho přidala, přeji příjemné sledování atd...XD Hlavně se chci omluvit, že jsem neoznámila, že ho sem dám dneska, ale neměla jsem čas a jistě většina z vás již pochopila, že až na malé výjimky přidávám nový shippuuden každý pátek XD

Od New ♥SB♥ InoO

15. ledna 2010 v 14:58 Obrázky
Arigato! =)

Zpráva č. 21 - Nový shippuuden 142

8. ledna 2010 v 17:28 Informace
S názvem: Boj v roklině blesků. Přeji příjemné sledování =)Smileys =)

7. ledna 2010 v 20:28 Obrázky(text smazán)

5. ledna 2010 v 20:24 Naruto
Vzhledem k autorským právům byl text v tomto článku smazán...