1. kapitola - Přichází Naruto Uzumaki, ale i spousta dalších!

24. března 2010 v 20:42 | NiCky |  Vy v Naruto
Kdysi se objevil devítiocasý liščí démon zvaný Kyuubi. Stačil jediný švih jeho mohutného ocasu a mohl rozdrtit skálu nebo způsobit tsunami. Stateční shinobi proti němu bojovali a umírali. V této kruté době se objevil jeden člověk, který věděl jak démona porazit. Za cenu vlastního života ho zapečetil do malého chlapce. Byl to 4. Hokage…
Ve Skryté Listové vesnici se nahromadil dav pobouřených lidí, kteří nevěřícně ukazovali na vytesané hlavy všech Hokagů, které kdy Konoha měla. Jindy majestátní tváře dnes byly počmárány, hrůza pohledět. "Nuda…" ohodnotila to všechno středně velká dívčina s tetováním na ramenech. "Naprostá otrava! Áááh…" protáhnul se kluk vedle ní, "Naruto to pěkně schytá." Když to dořekl, začal si probojovávat skrz dav cestu ven. "Pojď Amayo! Domluvili jsme se, že na zkoušky půjdem společně s Hinatou. Ať na nás nečeká…" Dlouze zívnul a za děvčetem se už neohlížel. To pokrčilo rameny, jelikož mu jeho chování ani trochu nevadilo - bylo totiž úplně stejné, ale každý kdo jí znal, by stál za tím, že na rozdíl od Shikamara je ona o něco veselejší a občas i živější. A tak se za ním rozběhla se slovy: "Dyť už jdu… No tak počkej!"
Sarutobi seděl u sebe v kanceláři a přemýšlel. Dnes jsou na akademii zkoušky, zdali je ten chlapec…Naruto zvládne? Na hlouposti má času dost, ale na učení? Povzdechl si. Teď měl na starosti jiné a mnohem důležitější věci než rošťárny toho kluka. V tu chvíli se ozvalo zaklepání na dveře. "Dále!" zavolal, už je stejně očekával. Do pokoje vešla osoba s maskou - člen anbu. Za ní nejistým krokem, ale hlavou hrdě vztyčenou a přitroublým úsměvem na tváři, malá roztomilá dívka. Na první pohled bylo poznat co je zač. Tmavě modré skoro černé vlasy, bledá pleť a černé oči, v kterých ale na rozdíl od ostatních Uchihů byl jakýsi důvtip, jiskra života. "Hokage-sama," oslovil ho anbu, "toto je Kaisha Uchiha, jedna z posledních přeživších svého klanu. Od svých tří let žila u Morochi Sumihi ve Skryté Mlžné vesnici, takže tu nebyla, když se stala ta pohroma." Významně se na Sarutobiho podíval. "Hm, chápu." Pokývnul hlavou a pak se obrátil na děvče: "Kolik ti je?" "11 let," píplo, pak se trochu vzpamatovalo a dodalo: "ale mám už základní dovednosti studenta akdemie a ráda bych se stala genninem." "Dobře." Usmál se, "Kawaro, nebude nejlepší, když se svět dozví, že přežilo více lidí ze Sasukeho klanu. Její existence by se měla udržet v tajnosti. Proto se o ni ode dneška staráš ty!" Potom se znovu zadíval na Kaishu a upřímně pravil: "Je mi opravdu líto co se stalo s tvojí rodinou. Upřímnou soustrast…" Dívka mu na to odpověděla: "Moc vám děkuji, ale prosím nelitujte mě. Já se s tím vším nějak vypořádám! Jsem přece Uchiha!" A pak s nosánkem pěkně nahoru odkráčela za tím mužem, co se o ni má postarat. Hokage se tomu jen pousmál a znovu se ponořil hluboko do svých myšlenek.
Minori Takashi čekala na svého mistra, který měl jako vždy hrozně zpoždění. Sice už si na to dávno zvykla, ale přesto si dneska myslela, že se ukouše nudou. Hatake Kakashi se tentokrát zpozdil víc než kdy jindy. Po dalších asi 20 minutách se konečně objevil. Dívka okamžitě vybuchla: "Co vám to tak trvalo?! Nemohl byste se aspoň trochu snažit přijít včas?! Jestli takhle budete chodit pořád později, tak se vás brzy ani nedočkám!!!" Načuřeně se koukala na svého mistra, pak se uklidnila a řekla: "Dobrý den sensei, ráda vás vidím." Kakashi se usmál a odpověděl: "Děkuji Minori,já tebe také. A máš úplnou pravdu." Znovu se zářivě usmál a dívka na něho nechápavě koukala. "Eh…s čím?" "Že už se nebudeme vídat." "COŽE?!?!" vyjeklo děvče. "Víš, věc se má tak," mistr se usmál, "že dneska jsou genninské zkoušky a mně bude přidělen tým. Takže od teďka už nejsem tvůj sensei." Něvěřícně na něj koukala s pusou dokořán. Pak se zhluboka nadechla a zeptala se: "A co bude se mnou?" "Oficiálně jsi už na úrovni chunnina, takže nebudeš v žádném z nových týmů, kde jsou akorát gennini. Což znamená, že tě hokage-sama přidělí k nějaké skupině dalších chunninů. Budeš mít zajímavější mise." pousmál se, "To jsi přece chtěla, ne?" "To ano, ale nechtěla jsem, aby to bylo takhle." Řeklo děvče smutně. Hatake Kakashi jí jemně chytil za ramena, zadíval se jí do očí a řekl: "Minori Takashi byla jsi skvělou studentkou a vždy budeš, ale život jde dál a ty se musíš naučit pracovat v opravdovém týmu. Sbohem!" Pustil ji a zmizel.
Tori Nasuki stála před ninja akademií a čekala na své kámošky. Když zhodnotila celý den, musela uznat, že se docela vydařil. Ráno vstala oproti jiným dnům pořádně vyspalá a zkoušku zvládla skvěle jako ostatně všichni až na toho chlapce Naruta. Chudáček! Pomyslela si. Já bych asi dopadla stejně jako on, nebýt toho že jsem díky svému kekkei genkai předevčírem viděla, jak se učitelé domluvili na tom, že letos budeme muset, abychom splnili zkoušku, vytvořit vlastního klona. Zrovna to mi nešlo, ale jakmile jsem se o tom dozvěděla, začala jsem pořádně trénovat, až jsem to nakonec zvládla celkem obstojně. Někdy člověk vážně musí poděkovat svým schopnostem. Je prima, že dokážu vidět věci, které se stanou za dvě minuty. V podstatě se tedy informace nedovím kdovíjak brzo, ale vzhledem k tomu, že jejich rozhodnutí padlo už předevčírem, jsem měla dost času na trénink. Tori se pousmála a koukala, jak k ní běží její tři kamarádky. Akira jí byla ze všech nejsympatičtější. Do Konohy se přistěhovala před rokem a půl, ale už si tu stačila najít spoustu přátel. Na téhle bláznivé, ale milé a zábavné dívce by jí naprosto nic nevadilo, kdyby nebyla někdy až přehnaně dětská. Jinak jí, ale Tori měla hrozně ráda. Tak spolu čtyři kámošky vyrazily domů.
Večer Konohou otřásla strašná zpráva. Naruto Uzumaki ukradl zakázaný svitek! Všichni z toho byli zděšení. Co to vůbec toho kluka napadlo? Několik ninjů se ho vydalo hledat. Yuni Ewari, která teď byla na cestě domů tomu nemohla uvěřit. Je fakt, že ten chlapec je trochu trhlý, ale něco takového by přece neudělal! Nebo…i kdyby ano, tak aspoň ne z vlastního úsudku. Za tím něco vězí! A ona to zjistí! Naruto jí byl celkem sympatický a tak by mu měla pomoct! Uvažovala. Vůbec neví, kde teď může být, nikdo ho nemůže najít, ale kde jinde se dá tedy schovat líp než v lese? Je tam spousta míst, kde se dá dobře schovat. Otočila se a odhodlaně se rozběhla. Bylo už pozdě večer a tak se docela bála, že ho na tak temném místě nemusí najít. Ale za pokus to stojí! Pomyslela si s úsměvem. Když se dostala do lesa, byl postup složitější. Větve jí šlehaly do tváří a několikrát málem zakopla. Přesto přeze všechno běží dál, rozhodně nenechá kamaráda v nouzi! Ve předu slyší hlasy. Zastavila a schovala se na stromě. Opatrně vykukuje. Na mýtině vidí prát se Iruku a Mizukiho. Něco na sebe křičí, ale z místa kde stojí, to není slyšet. Tak se dál jen pozorně dívá. Teď se tam objevuje Naruto, něco říká a k něvíře použije Kage bunshin no jutsu. Udělat obyčejného klona mu dneska při zkouškách ani trochu nešlo, ale teď vytvořil asi 1000 nefalšovaných stínových klonů a bojuje s Mizukim! Yuni samým rozčílením ztratila rovnováhu a slítla ze stromu.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Claire-san Claire-san | Web | 24. března 2010 v 20:50 | Reagovat

jehee, začíná to dobře :D

2 Sylva Sylva | 24. března 2010 v 20:58 | Reagovat

jééééééj pání to je vážně dobrý...supr začátek nemužu se dočkat na další dílek :-)

Píšeš opravdu skvěle! 8-)

3 Minori Minori | 25. března 2010 v 14:07 | Reagovat

Skvělý :-D

4 Aby Aby | 25. března 2010 v 16:19 | Reagovat

... tak po delší době ti taky napíšu komentář:-D...píseš fakt moc hezky už se těšim na další díl :D

5 Tess Tess | Web | 25. března 2010 v 18:44 | Reagovat

Wow! Sugoi! :-D

6 Yuni Ewari sBéčko ^-^ Yuni Ewari sBéčko ^-^ | Web | 30. března 2010 v 20:28 | Reagovat

Jééé já tam jseeem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama