Prosinec 2010

Hlásnětě pro Písečnou (už zase XD)

31. prosince 2010 v 12:55 Informace
Ahoj lidi, mohli byste prosím vása hlásnout pro Písečnou na: http://naruto-online.blog.cz/1012/finalni-stret-velke-petky Budu vám hrozně vděčná... Vaše NiCky

Štastné a Veselé ještě jednou XD

24. prosince 2010 v 20:37 Informace
Takže, jak jste si jistě všimli, přidávání příspěvků po hodinách už dávno skončilo...Proč? Nastal Štědrý večer a já se věnovala své rodině. K večeři jsme měli jsme mojí ne zrovna oblíbenou polívku a kapra. K tomu jsme si dali bramborový salát. Zkrátka klasická Štědrovečerní večeře, kterou jste měli nejspíš i vy ostatní, ne? Já s mojí mladší sestrou Valinkou jsme k tomu ještě snědli kousek něčeho čemu máma říkala houska. Já jsem díky tomu nedokázala dojíst kapra a bramborový salát XD. Po té jsme se všichni vydali rozbalovat dárky. Letos byli všichni nadšení, takže paráda. Ráda bych vám ještě napsala, co kdo dostal, ale chtěla bych se věnovat ostatním...chápete, ne? XD Takže ještě jednou: Šťastné a Veselé Vánoce, lidi!

Naruto Christmas obrázky

24. prosince 2010 v 18:00 Obrázky
Tak tady máte konečně nějaké obrázky a tentokrát už s Vánocemi souvisí...
fd
d
ds
fd

Akatsuki - Womanizer

24. prosince 2010 v 17:00 Obrázky
Už asi nemá smysl psát, že to nesouvisí s Vánocemi, co? XD


Anime dance - Move your body!

24. prosince 2010 v 16:00 Obrázky
Tohle video sice nesouvisí ani s Vánocemi ani s Narutem, ale hrozně se mi líbí. Zde: http://www.youtube.com/watch?v=nfb8HFtgW8s

Akatsuki - super video

24. prosince 2010 v 15:00 Obrázky
Taky nesouvisí s Vánoci, ale to snad neva XD.Mini soutěž č. 1

24. prosince 2010 v 13:00 Informace
Do komentů odpovězte na tyto otázky. Pro první tři, kteří to budou mít správně, sem dám videa na téma, které si sami vyberou. Otázky jsou jak ohledně Naruta a Shippuudenu, tak i ohledně VvN XD.

1.) Tým 7 sledoval Kakashiho ve snaze zjistit, jak vypadá pod maskou. On si ji nakonec před nimi sundal. Jaký pohled se Narutovi, Sasukemu a Sakuře naskytl?

2.) Deidarova největší a mimochodem sebevražedná technika se jmenuje?

3.) Celé jméno Omahiho?

4.) Jak rodiče Naruta přišli na jeho jméno?

5.) Narutovo oblíbené jídlo?

6.) Proč Kerai neměl rád Kaishu a stále nenávidí Sasukeho?

7.) CO by mělo být ve videu?

Naru Hina or NaruSaku?

24. prosince 2010 v 12:00 Obrázky
Tohle video sice zrovna moc nesouvisí s Vánoce, ale na konci je Vánoční přání, takže zas tak úplně mimo není XD.


Naruto Christmas

24. prosince 2010 v 11:00 Obrázky

Je tu Štědrý den XD

24. prosince 2010 v 10:35 Informace
Takže je tu Štědrý den, Vánoce konečně přišly XD. Já jsem samozřejmě pro vás připravila menší program. Od 11:00 zde každou hodinu přibude nějaký příspěvek, budou to asi vesměs videa, ale sem tam asi strčím i nějakou malou soutěž a možná i něco jinýho..uvidíme XD. Takže Veselé Vánoce!

Vyhodnocení 2. kola

23. prosince 2010 v 10:33
Tady je dlouho očekávané vyhodnocení 2. kola zdejší soutěže. Vzhledem k malému počtu zúčastněných je oceněnou pouze první místo 0,5 bodu. To je asi všechno, co jsem chtěla říct XD. Zbytek pod perexem...

Jak to bude s výsledky 2. kola soutěže?

22. prosince 2010 v 22:02 Informace
Ahoj lidi. Sice jsem sem chtěla dát výsledky 2. kola soutěže dneska, ale musíte si počkat na zítřejší ráno. Já vím, že už tu měly být dávno...přece jen obrázky se měli odesílat do 9. 12. 2010, jenže nějak to nešlo....přiznávám, že tentokrát je vina na straně porotců XD. Jinak vám všem předem Přeju Veselé Vánoce. Na Štědrý den bych si pro vás ráda připravila nějaký menší program, takže se můžete těšit (ale nemusíte XD).

45. Kapitola - Nejen Sasuke je Orochimarův cíl...prokletá pečeť tu je zas!

19. prosince 2010 v 21:31 | NiCky |  Vy v Naruto
Tak tady je ta slíbená kapitolka XD. Už je to víc než dva týdny, co jsem napsala poslední kapitolu, takže mě tuhle přemohl pocit viny a já zkrátka musela jít psát....stejně byste mě dřív nebo později postavili před spravedlivý soud XD. No nic, nechám konečně těch keců a přestanu vás zdržovat od čtení.

Akiře se na malou chvíli zastavilo srdce a pak se rozběhlo děsivou rychlostí. Zorničky se jí rozšířily a dýchání najednou bylo hrozně těžké. Gaara se na ni zaujatě podíval. Dívka se snažila uklidnit, nesmí vidět její nervozitu ze zápasu. Teď…teď se rozhodne o všem! Přinutila své tělo k pohybu a seskočila do arény, kde už na ni čekala Kiyo, která je podle zvěstí velmi silná. Nemohlo to dopadnout hůř… Pomyslela si sklíčeně hnědovlasá kunoichi, ale pak zvedla hlavu a směrem k své soupeřce zakřičela: "Já s tebou neprohraju, slyšíš?" A na potvrzení svých slov si dupla. Když si takhle ulevila, neměla už problém se připravit k boji. Rozhodčí si odkašlal, pak se následně mohutně rozkašlal a nakonec ze sebe vymáčkl: "Tím…KUCK KUCK… tímto zahajuji tento duel. Můžete začít." Následně ustoupil stranou, aby při souboji nepřekážel.

"Hej ty s tou tykví na zádech, či co to je!" Gaara pozvedl hlavu a podíval se středně vysokou dívku se zelenými vlasy. "Máš nějaký problém?" Zeptal se jí s chladem, který Amaya okázale ignorovala (nacvičila si to na Omahim) a prohlásila: "Hele já nevím, kdo jsi a jaký vztah si kdysi měl s mojí kámoškou Akirou, ale nelíbíš se mi. Takže jestli jí něco provedeš, tak si to u mě pěkně vypiješ, jasný?" Chlapec jí neodpověděl, místo toho se jí zeptal: "Vážíš si svého života?" "Co to je za otázku?" založila si Meekari paže a nepřátelsky si ho prohlížela. Dost ji zaskočilo, když viděla jeho pohled, jenž byl ještě děsivější a nenávistnější než ten její. Dřív si myslela, že její oči budí hrůzu. Po té co poznala svého senseie si musela připustit menší porážku. On ji se svými výrazy naprosto překonal, přesto…vidět někoho ještě strašidelnějšího než byl její mistr. Vážně, kam ten svět spěje? Z úvah nad všeobecnou zkažeností ji vytrhlo ne zrovna hezké sdělení. "Jestli si svého života vážíš, tak se okamžitě ztrať," pronesl kluk hlasem, při němž jí vstávaly chloupky na krku. Věnovala mu co nejnaštvanější a nejsmrtící pohled, jaký svedla a pak se vydala zpátky na své místo vedle Hinaty a Shina. Cestou proklínala, jak Gaaru, tak i Omahiho. No, uznejte sami, to přece není fér, že už není nejnebezpečněji vypadající člověk! Vždycky to věděla: Život je nespravedlivý. Ale netušila, jak moc je nespravedlivý.

Kiyo se vyhnula několika taijutsu kopům. Akira pak použila kage bunshin jutsu, které Kuoshi také uměla a tak si chtěla vytvořit nějaké stínové klony též, jenže…jakmile začala hromadit potřebnou chakru projela každým kousíčkem její osoby příšerná bolest. Padla na kolena a její vyjevená soupeřka na ni šokovaně zírala. Dívce se rozzářilo černé znamení na krku a po těle se jí začaly rozlévat podivné znaky. Zděšeně se podívala na své ruce. Projel jí záchvěv poznání. Tohle už někde viděla. Tehdy, když bojoval Sasuke. V jednu chvíli měl na sobě taky něco takového. Bylo to ovšem jen na kratičkou chvilku a tak si toho nejspíš nikdo jiný nevšiml. Ani ona sama si nebyla jistá, jestli se jí jen něco nezdálo, ale teď…teď měla důkaz i když byl tentokrát rovnou na ní. Co by měla dělat? Viděla, jak se všichni jounini v prvním patře napjali, obzvlášť Anko. To nebylo dobré znamení, vždyť i sám Uchiha to co nejrychleji nechal zmizet. Ale jak to provedl? Kiyo zavřela oči a silou vůle se pokusila ty divný znaky dostat zpátky na místo na svém krku, které ji od té doby co se v lese probrala, bolelo. Stálo ji to spoustu sil, ovšem když své oči otevřela, viděla, že ty černý "fleky" jsou pryč. Vypadá to, že se tahle věc spustí, jen když používá svou chakru. To byl i nejspíš byl důvod, proč Sasuke nejdřív nic pořádnýho nedělal a až pak, použil taijutsu i když i to, nejspíš neslo jisté riziko. Viděla to na vlastní oči. Takže co s tím? Přemýšlela Kuoshi. Byla skvělá, jak v ninjutsu i genjutsu, ale taijutsu? S tím ať si radši jdou tady k Akiře. Podívala se na dívku naproti sobě, která vidouc, že její protivnice je už zase v pořádku, zaútočila. Tentokrát na ni šla s katanou. Kiyo se jí sice hbitě vyhýbala, jenže takhle to moc daleko nedotáhne. Napadla ji jen jedna možnost, jak to všechno skončit bez toho, že by se nechala rozsekat na kousíčky.

"Ó Aby-sama!" Vykřikl malý ušmudlaný mužík v zástěře. Blondýna pohodila vlasy a rozhlédla se po místnosti. Vypadalo to tu pořád stejně. "Čemu vděčím za to, že jste nás dnes poctila svou přítomností, ó vznešená?" Poskakoval chlapík nadšeně kolem ní a Tsukiyomi mu ledabyle odpověděla: "Nic zvláštního, jsem na cestě do Mlžný - zase tam po mně chtějí vykonat nějakou práci. V poslední době jsem vážně hodně žádaná. V každém případě jsem se okamžitě vydala na cestu, která mimochodem vede kolem vaší skromné restaurace. No a tak jsem si řekla, že se tu u vás stavím na nějaké dobré večeři. Vašemu ramenu se nevyrovná ani Ichirak." "Vaše pochvaly si opravdu nezasloužím, Ó nejmoudřejší." Kroutil trpaslík potěšeně hlavou. "No jo, to stačí. Přineseš mi tedy nějaké jídlo?" Zeptala se ho bloncka a vyrazila k jednomu ze stolů. "Ano! Jistě! Už pro něj běžím, Ó veleůžasná!" Zavolal za ní mužíček a rozběhl ke dveřím, jež nejspíš vedly do kuchyně. Aby se mezitím dál spokojeně rozhlížela kolem a přemýšlela nad tím, jak je život krásný.

zase ehm ehm....XD

18. prosince 2010 v 21:17 Informace
Takže vzhledem oslavám dědových narozenin se přidán kapitoly odkládá na zítřek XD. Jinak mám na vás ještě jednu malou otázku...takže...ehm ehm....XD chcete, abych postavu a styl pro příští kolo soutěže uveřejnila ještě před výsledky druhého kola?

Ehm...ehm...XD

17. prosince 2010 v 20:05 Informace
Jo přesně tak: Ehm...ehm...chcete zítra kapitolu? XD

Malá připomínka

9. prosince 2010 v 17:51 Informace
Ahoj, ráda bych všem, kteří ještě neposlali obrázek do soutěže připomněla, že dnes mají poslední den. Píšu to sem jako upozornění, kdyby se třeba stalo, že někdo zapomněl, že to mělo být do dnes XD. Vaše NiCky, která dneska na vlastní kůži okusila, jaké to je, když jí někdo škvaří koleno.

Prosím, prosím, dejte hlas Písečné XD

3. prosince 2010 v 19:06 Informace
Ahojky lidi, měla bych takovou menší (tak jo...větší XD) prosbu. Hlásli byste pro Písečnou vesnici na http://naruto-online.blog.cz/1012/mlzna-vs-pisecna ? Uděláte si u mě dobré očko XD. Prosím!

44. Kapitola - Rajče-sama nebo Mrkev senpai?

2. prosince 2010 v 21:20 | NiCky |  Vy v Naruto
Tak tady máte slíbenou kapitolu. Přidávám ji sice teprve teď večer (pozdě večer XD), ale hlavní je, že už tu je, ne? XD No...to je jedno...tak můžete se dát do čtení.

Kaisha vytáhla z kapsy jeden ostrý kunai a přiložila si ho ke krční tepně. Keari to pozoroval z prvního patra a nevěděl, co má dělat. Přece se nemůže jen tak dívat na svoji parťačku, která se pod vlivem nějakýho pitomýho jutsu hodlá zabít! Netušil, jak jí může pomoct a co zapříčinilo její vzpamatování tehdy v lese, ale něco udělat musel! A tak se rozhodl pro jedinou věc, která ho v té chvíli napadla…"KAISHOO?! TY DEBILNÍ UCHIHO! CO TO MÁ ZNAMENAT?! OKAMŽITĚ SE PROBER A NANDEJ TO TOMU IMBECILOVI! SLYŠÍŠ?! PŘÍSAHÁM, ŽE JESTLI SE TU TEĎ NECHÁŠ ODDĚLAT, TAK TI NEPŮJDU NA POHŘEB! SICE O TO ASI NESTOJÍŠ, ALE TO NIC NEMĚNÍ NA TOM, ŽE BY SES MĚLA URYCHLENĚ VZPAMATOVAT!" Řval na celé kolo inspirován Narutem, který při předchozích zápasech křičel, co to šlo (teď však ne). Kaisha však vůbec nevnímala svět kolem sebe. Kunai lehce přitlačila na hrdlo a po krku jí začínal stékat tenký pramínek krve. Všichni čekali na okamžik, kdy se podřízne. Dívali se, jak dívka zavřela oči, napjala svaly na ruce a…hodila zbraň po svém soupeři. Ten naprosto šokován neuhnul a kunai se mu zabodnul přímo do srdce (ještě dlouho lidi bádali nad tím, jak se mohla takhle dobře strefit se zavřenýma očima). Nokachi padl na kolena vykašlávaje krev. "Co-co to má jako být? Jak si mohla uniknout z mé techniky?" Zeptal se jí nevěřícně a hned na to se mu z pusy vyřinulo další velké množství krve. "Odpověď máš přímo tady," ukázalo si děvče na své rudočerné oči. "Sharingan…" vydechl chlapec, zatímco mu od pusy vytékala červená. Kaisha se sladce usmála a řekla: "Ano, díky mému kekkei genkai jsem mohla minule přijít na kloub tomuhle tvému jutsu a dostat se z něj." Ráda by se před ním ještě chvíli vychloubala (byla totiž hrozně uchvácená představou, že ho OPRAVDU porazila), jenže chudák kluk už ztratil vědomí. Navíc ona sama měla co dělat, aby taky neomdlela, neboť se u ní začala projevovat její fobie z vlastní krve. Snažila se na to moc nemyslet, i když to šlo opravdu těžko. K Nokachimu okamžitě přispěchal lékařský oddíl a dívka se přistihla při přání, aby ho ty medici zachránili a on nezemřel. Silně ji to překvapilo, ale usoudila, že prostě jen nechce mít na krku něčí vraždu. Než se tím mohla víc zabývat, rozhodčí ji prohlásil za vítěze a ona se musela vrátit nahoru do 1. patra. Další souboj měl probíhat mezi Akirou Sumiyou a Kiyo Kuoshi.

Tori a Aki se znuděně procházeli po Konoze. Po té co neuspěli v testu a jejich kamarádka byla i přesto (z důvodu, který nechápali) odvedena na chunninské zkoušky, je okamžitě přemístili zpátky do Listové a ony teď neměly, co na práci. Mohly trénovat, ovšem na to byli ještě příliš unavené. Takže bezcílně bloumaly vesnicí stále otrávenější a otrávenější… Nejspíš by se takhle otrávily k smrti, kdyby náhle nedostaly spásný plán. "Založíme si vlastní klub!" Vykřiklo nadšeně jedno z děvčat. Tomu druhému se to nejdřív moc nezdálo, ale jestli si mělo vybrat mezi smrtí z nudy a tímhle kamarádčiným nápadem, tak bylo spíš pro ten nápad. Během hodiny měly nachystané vše, co je k takové věci třeba. Našli si klubovnu - stará stodola. Udělaly si v ní pohodlí - plácly sebou na špinavou zem. Teď už jen zbývalo, pronést slavností řeč. Aki Sakamoto si odkašlala a vážným hlasem začala pronášet svůj proslov. "Sešly jsme se tu dnes, abychom požehnali našemu nově založenému Klubu uctívačů hezkých kluků…" "Já protestuji!" přerušila ji Tori, "já jsem ti jasně řekla, že to bude Klub uctívačů zeleniny!" "Kdo by dnes uctíval zeleninu?" Poklepala si druhá dívka na čelo. "Všichni kdo chtějí žít zdravě - já tedy rozhodně." Mračila se na ni kamarádka. "Víš co? Mám nápad!" ozvala se nečekaně Aki, "co kdybychom uctívali nějakého hrozně hezkého a chytrého, zkrátka dokonalého kluka, který by se jmenoval po nějaké zelenině?" "Hm…" posuzovala ten nápad s přimhouřenýma očima její přítelkyně, "to by myslím, šlo." "Výborně!" zajásala dívka naproti ní a na otázku, kde chce někoho takového sehnat, měla snadné řešení: "Lidé se po bohovi taky nesháněli, a přesto ho začali uctívat, takže my se budeme řídit tímto příkladem! Nechť se náš nový pán jmenuje třeba Rajče-sama." "To teda ne!" Rozohnila se Tori, "zrovna rajčata moc nemusím! Ať se radši jmenuje třeba…třeba…Mrkev senpai!" "To sotva…" ušklíbla se Aki znechuceně, "kromě rajčete nesnáším jakoukoliv další zeleninu, takže tohle nepřipadá v úvahu." Teď se zase zamyslela druhá dívka, "a co takhle kdyby se jmenoval podle něčeho, co nemáme rády obě dvě? Já třeba ještě nejím hlávkový salát." "Já nejím žádné saláty - ať už hlávkové, mrkvové nebo okurkové. Takže fajn, platí. Bude to…Salátek-kun."

Nuda, co? XD

1. prosince 2010 v 15:58 Informace
Asi je to tu teď trochu nudný, ne? Pořád nic nepřibývá a při tom je vaše NiCky pořád doma a má spoustu času... No jo...už týden jsem nemocná a za celou tu dobu jsem nenapsala ani řádek do VvN (aspoň si to myslím XD), takže jsem se rozhodla, že zítra to napravím a vrhnu se do psaní! No nejsem úžasná? XD Klídek já vím, že ne, ale nemůžu si odpustit to nenapsat...