Leden 2011

46. Kapitola - Vyřazovací kolo konečně skončilo.

24. ledna 2011 v 18:58 | NiCky |  Vy v Naruto
Tak nevím, jak je to možné, ale včerejší článek ve kterém jsem omlouvala své další zpoždění se sice zobrazil v rubrice informace, jenže ne na úvodní stránce. Takže nevím, zda jste si ho všichni přečetli, ovšem to už je jedno, protože kapitola je konečně tady! I když je teda naprosto děsná.. A menší vzkaz pro Aby: "Nakonec to neni to neni tvůj ex-přítel, dokonce jsi ani nebyla jeho geisha XD."

Kiyo se prala sama se sebou. Tím co se chystala udělat, porušovala všechny své zásady. A hlavně…opravdu neměla ve zvyku prohrávat, natož se pak vzdávat.
Jenže to nejspíš bude jediný možný způsob, jak tuhle situaci zvládnout. Kdyby nechala tu věc na krku, ať si dělá, co chce, určitě by to nepřineslo nic dobrého. Pohlédla znovu do prvního patra, odkud se ji obezřetně sledovali jounini z Listové. To bylo zlé znamení… Podívala na Akiru, která na ni podnikla další výpad s katanou. I při pouhém uhýbání před jejími útoky dívka cítila, jak se ta zvláštní síla chce dostat na povrch.
Naposledy se ještě pokusila vymyslet lepší řešení. Ještě jednou si vynadala, že se víc nevěnovala taijutsu, aby to mohla vyřešit jako Sasuke, a po té uskočila od své soupeřky o několik metrů dál. Ta se na ni rychle podívala, jestli nešije nějakou boudu a Kiyo projelo hlavou: "Kéž by…". Pak pomalu, ale rozhodně zvedla ruku a vyrovnaným hlasem prohlásila: "Vzdávám se!" Ostatní gennini z Konohy vyvalili oči. Všichni slyšeli o jejích neuvěřitelných schopnostech a nechápali, co má tohle znamenat. Vždyť ona skoro vůbec nebojovala! Nikdo nechápal, proč nechala Akiru tak lehce vyhrát. Jediní jounini v tom měli jasno. Anko okamžitě skočila do arény ke své studentce, aby ji odvedla pryč. Ona sama byla také obětí prokleté pečetě a věděla, že odteď to děvče nebude mít lehké…

"Aby-sama!" Zakvičel trpasličí chlápek a nesl blondýnce její ramen. "Tady máte vaší večeři, ó nejúžasnější." Bloncka ho obdařila zářivým úsměvem a začala jíst. Během jídla stál mužík po celou dobu vedle ní a spokojeně ji pozoroval. Když dojedla, okamžitě si talíř vzal a běžel pro další porci. Za tu dobu co ji znal, věděl, že jedna miska je pro ni opravdu málo. Vběhl do kuchyňky, kde jeho plavovlasá dcera Yicho zrovna tajně ujídala připravovaná jídla pro zákazníky, kteří zatím přišli. "Co to má být?" Zahromoval chlapík a zlobně se na ni podíval. "Pr-promiňte otče…" Omlouvala se dívenka vyděšeně. "Chm…za tohle mi věnuješ další noc." Zafuněl muž a hned na to se rychle podíval do jídelny, aby se ujistil, že ho Aby-sama neslyšela.

Rozhodčí se podíval na genniny před ním a spustil svou týden plánovanou řeč: "KAŠLI KAŠLI…ehm tak tedy…KAŠLI KAŠLI…gratuluju vám všem, co jste prošli vyřazovacím kolem.
Nyní bych vám rád vysvětlil, jak bude probíhat třetí test," dramaticky se odmlčel, aby se ujistil o správném účinku svých slov a po té pokračoval, "v této části zkoušky se na vás budou dívat samotní kagové, tudíž se ze sebe snažte vydat to nejlepší….KAŠLI KAŠLI…jistě nechcete udělat své vesnici ostudu. Budete zápasit zase ve dvojicích. Vítězové postoupí dál a budou bojovat s dalšími a dalšími… Chunniny se ovšem můžou stát i ti, co v některém zápase neuspěli. To znamená, že pokud prohrajete hned napoprvé, neznamená to celkový neúspěch. V tomto testu se budou hodnotit hlavně vaše schopnosti a to co nám předvedete. Nyní vám rozdáme papírky s čísly, podle kterých se rozhodne, kdo se s kým střetne." Dořekl a znovu se rozkašlal. Ostatní jounini se jali rozdávat lístečky. Všichni netrpělivě čekali, až na ně přijde řada a po té se rozhlíželi, aby vyhledali svého budoucího protivníka. Hned nato byl vytvořen rozpis bojů. Jako první souboje byli tyto:
Amaya X Kerai
Kaisha X Akira
Yuni X Sayuri

Po té následoval Neji X Naruto a další. Ovšem až na Shikamara a Meekari nikoho nezarazila jedna menší maličkost. "Jak je možné, že mezi účastníky dalšího kola je i Hoozuki Sayuri?" Zeptala se zelenovlasá dívka. "Protože jinak by nám nevycházeli dvojice," odpověděl jednoduše hokage, "a zrovna toto děvče vypadalo jako velmi silné." Vypadalo to, že by Sarutobi ještě něco rád dodal, ale slova se zase ujal rozhodčí, jenž nakonec vyhrál nad svým záchvatem kašle. "Teď mi dovolte říct ještě pár rad ohledně příští zkoušky," řekl s divným úsměvem, "bude se konat za měsíc. Během té doby si můžete odpočinout a nabrat síly, ale radím vám, trénujte! Všichni jste se jistě při dnešních zápasech pozorně sledovali a to znamená, že znáte své techniky. Jestli nechcete, aby se na vás váš soupeř připravil, naučte se něco nového, abyste ho překvapili."

ještě jeden den...XD

23. ledna 2011 v 21:26 Informace
Lidičky prosím vás vydržte ještě jeden den...sice jsem řekla, že kapča bude o víkendu, ale jaksi jsem si to špatně časově rozvrhla XD. Takže kapitolu sem přidám až zítra...


Ahojá...XD

19. ledna 2011 v 22:10 Informace
Tak co lidi, jak se máte? Já to tu poslední dobou dost flákám, co? XD Ale já se polepším...čím začnu? Hm...VvN čekejte až o víkendu XD. Jinak vám sem zítra dám nějaké video nebo tak něco - nic převratného. No a to je všechno, co jsem vám chtěla sdělit...

3. Kolo soutěže

12. ledna 2011 v 16:38
Takže po hodně dlouhé době je tu 3. kolo naší soutěže. Vzhledem k problémům s porotci a jejich hodnoceními hodlám upravit způsob hodnocení a také úplně změnit porotu. Jinak vy své obrázky posílejte nejpozději do 23. 1. 2011. Vzhledem k tomu, že jeden týden je málo a dva zase moc, tak vám dávám zhruba týden a půl. Tentokrát tu máme postavu Sayuri a styl aristokrat. Těším se na vaše obrázky. A pod perexem máte profil Sayuri.

Šťastný a Nový rok!

1. ledna 2011 v 20:21 Informace
Ahoj lidi, tak vám všem přeju Šťastný Nový rok - to jste již pochopili z nadpisu, že? XD No, co dál napsat? Snad už jen toto: Ať vám v tomhle roce daří, ať jste všichni ve všem úžasní a máte se zkrátka skvěle.