Květen 2011Běží...zakopává...A STŘÍLÍ! (= dopadá na ruku a následně si ji zrakví)

24. května 2011 v 20:27 Informace
Kapitolu v nejbližší době nečekejte...mám na ruce sádrovou dlahu XD. Jak se mi to podařilo? Asi takto: zakopla-nechtěla spadnout-padala-nechtěla se praštit do hlavy o obrubník-natočila se tak, aby hlavou o obrubník nenarazila-tvrdě dopadla-neštěstí bylo hotové XD. Tak to byl hodně stručný popis toho, jak jsem si něco udělala s prsty na pravé ruce. Tenhle článek píšu levou rukou a palcem u pravé ruky, který je naštěstí schopný té levé ruce pomáhat. Bohužel se mi i tak píše dost blbě, takže pochybuju, že bych zvládla napsat celou jednu kapitolu VvN. Takže pokud ode mě chcete něco v příštích deseti dnech (to je doba, po kterou budu nejspíš mít tu ruku znehybněnou tou sádrovou dlahou) očekávat tak jedině obázky či videa - stejně je nepřidávám tak často. Jen jednou za čas...aspoň dle mého úsudku. S tímto se s vámi loučí vaše "zrakvená" NiCky.

Malá bezvýznamná žádost XD

21. května 2011 v 10:22 Informace
Jsem v SONB, a tak bych vás chtěla poprosit, zda-li byste pro mě nehlasovali XD. Určitě by mě to potěšilo XD. Takže pokud máte náladu a čas, hlasujte pro NiCky zde: http://konoe-nayoko.blog.cz/1105/1-kolo-sonb

"Reklama" na soutěž mé mladší sestry XD

17. května 2011 v 18:46 Informace
Ahoj, tak jsem byla požádána svou mladší sestrou, abych sem dala "reklamu" na jednu soutěž na jejím blogu XD. Půjde o to, kdo napíše nejlepší povídku. Konkrétně si vybrala mně docela blízké téma upíři XD. To bych se klidně taky zůčastnila, ale vzhledem k tomu, že mě chce v porotě, tak to nepůjde, no...XD. V každém případě, vy byste se zůčastnit mohli, a mě samotnou by zajímalo, co dokážete napsat. Hm...ale jo, zajímalo by mě to XD. Kromě toho Valinka (to je jméno mé sestry) je ze svého nápadu se soutěží celá nadšená... Takže kdybyste měli zájem o udělání radosti mé mladší sestřičce, můžete zde: http://anime-superla.blog.cz/1105/povidkova-soutez Jinak, má tam napsáno, že povídka musí být minimálně stránku dlouhá, ale ne jakým písmem, takže mám za to, že taková velikost 70 vám všechno hezky usnadní XD. Tak to by měl být konec "reklamy" na Valinky soutěž, která se podle všeho objeví i na blogu mé druhé mladší sestry...aspoň Valinka má v plánu k tomu Andrejku přemluvit (nebo přinutit? XD). Ok, to bude vše, co jsem chtěla....či lépe musela...napsat XD.

Vyhodnocení čtvrtého kola soutěže

16. května 2011 v 21:34
Tak konečně tu jsou již dlouho očekáváné (už přes dva měsíce, že?) výsledky čtvrtého kola soutěže. Nevím, zdali se vám ty obrázky zobrazí, neboť jsem zjistila, že to blogu blbne, a hodně obrázků a animací z článků zmizelo, nezobrazují se. Možná to teda blbne jenom mně, třeba vám ne, ale já mám za to, že je to tak u všech. Nevím, kdy to spraví (pokud to je jejich vina a ne mého počítače) a nevím, zda se vaše obrázky budou po uložení toho článku zobrazovat, takže to prosím berte na vědomí XD. Kdyby tu nebyly, tak za to nemůžu já...(snad XD) Při nejhorším si přečtete jen hodnocení. Jinak zbytek najdete pod perexem.

Nový design

15. května 2011 v 15:35 Informace
Už nějakou dobu jsem přemýšlela nad změnou designu. Přece jen naposledy jsem ho měnila někdy na začátku školního roku, že? XD Takže je to tady, nový layout pro tenhle blog. Stvořila ho Crazy.DE.Bill (http://mywordabout.blog.cz/). Moc díky, je naprosto skvělý.

Diplomek od Konoe Nayoko

14. května 2011 v 12:38 Obrázky
Děkuju, je moc hezký.

49. Kapitola - Bolest, nerozhodnost, prázdnota...a poměrně spokojená Aby-sama

11. května 2011 v 21:15 | NiCky |  Vy v Naruto
Tak konečně tu máte tu dlouho očekávanou...a nebo možná už i neočekávanou kapitolu...a já si nemusím dávat pár facek (i když bych si je asi stejně zasloužila) ani si kroutit prsty, i když zítra si jima budu podle všeho i tak kroutit...XD Pokud by se kapitola někomu zdála depresivní, tak věřte, že se vám to opravdu jen zdá...XD


Akira vstávala brzo ráno. V nemocnici si u léčitelů domluvila lekce lékařských jutsu a měla v plánu trénovat co nejvíce. Přece jen má pouhý měsíc, během kterého se potřebuje všechno naučit. No, je sice nepravděpodobné, že by zvládla vstřebat za tuhle dobu úplně vše, ale i tak…musí toho do sebe dostat co nejvíc. Umět si vyléčit zranění by jí při zápasech mohlo hodně pomoct. A co teprve, kdyby pomocí nich zvládla pomíchat soupeři nervové signály či něco podobného? Byla by to obrovská výhoda! Je vážně štěstí, že lidé z nemocnice byli tak ochotní a pochopení plní. Připadalo jí to jako malá útěcha po tom, co se stalo předtím. Akira si zakázala dál myslet. Nemohla se znovu vracet k té vzpomínce. Stejně jí může být ukradený. Doufala, že když bude vytrvalá, nějak to jeho nepochopitelné nepřátelství porazí a zase bude jeho kamarádkou. Jenže on o to očividně nestál, nejspíš mu vyhovovalo bezdůvodně ji nenávidět… Nebo měl důvod? To Akiru ve skutečnosti trápilo nejvíc. Bála se, že něco provedla a kvůli tomu ji Gaara zavrhl. Jaký jiný důvod má k takovému chování? Sice se před chvílí zařekla, že už se tím dál nebude zabývat, ale stejně to nedokázala. Teď cítila stékající slzu na tváři…a další… Opřela se o stůl vedle sebe a ruce zaťala pěst. Proplakala celou noc, a přesto by mohla brečet dál. Nesmí, nesmí být takhle slabá. Vždycky byla ta energetická, nejvíce optimistická. Sice od té doby, co je v Omahiho týmu, trochu v tomhle ohledu pohasla, ovšem ne moc. Pokaždé se snažila vidět vše v lepším světle. Tori jí často říkávala, že je jako slunce. Všechny povzbudí a dodá jim sílu. Když přišla nějaká překážka či něco podobného, překonala to. Spíš než smutek, nad ní v mnoha případech vyhrála naštvanost. A když přece jen byla smutná, nezůstala tak moc dlouho a nijak moc své trápení neprožívala. Proč to teď nemůže být stejné? Proč?

Kerai ležel v posteli a zíral do stropu. Co má dělat? Přes noc hodně přemýšlel, a došel k názoru, že se do té praštěné Uchiha holky opravdu zamiloval. Má jí to říct nebo ne? Rád by, ale musel si přiznat, že se bojí. Strach se u něj vyskytuje jen zřídka, ale teď se objevil. Možná je to tím, že doposud se u žádného děvčete nebál odmítnutí. Pokaždé byl v tomhle ohledu sebejistý a navíc, u nikoho jiného mu na opětování jeho citů tolik nezáleželo. Kromě toho většina jeho holek se vždy vyznala jemu a ne on jim. Tohle je pro něj opravdu nezvyklé. Možná bude lepší, když bude i nadále předstírat, že se na jeho postoji ke Kaishe nic nezměnilo…nebo aspoň skoro nic. Jí asi stejně vyhovuje, jak se k sobě chovají. On ji škádlí, ona se durdí, a zkouší ho škádlit taky. V podstatě by to někdo mohl označit, jako takový milý kamarádský vztah či naopak jako lehkou rivalitu? Kdo ví…ale v každém případě svou lásku ji vyznat nemůže…zatím ne, zatím na to nenastal správný okamžik. A možná ani nenastane…

Kiyo stála před Ichirakem a přemýšlela, zda má vstoupit dovnitř. Dnes ráno ještě nesnídala, jelikož potřebovala vypadnout z domu a na nějaké jídlo vůbec nepomyslela. Teď se žaludek silně ozýval a ona s povzdechem musela připustit, že vůně linoucí se z krámu před ní je až moc lákavá. Vešla dovnitř a spatřila Kakashiho se Sasukem. Co tu v tuhle dobu dělají? No, taky by se mě mohli zeptat, co tu tak brzo pohledávám já, že? Pomyslela si a bezděky si sáhla na prokletou pečeť na svém krku. Sasuke ji má taky. Pohlédla na tmavovlasého chlapce. On a muž vedle něj nejspíš vycítili její pohled, a otočili je. Pozdravila je dřív, než stačili něco říct, a jala se objednávat ramen. Nechtěla s nimi mluvit. Kdyby to bylo někdy jindy, ale ne teď. Ještě se nevzpamatovala z toho, co se stalo při chunninských zkouškách, a i když by od nich na tohle téma mohla získat spoustu informací, neměla na to náladu. Navíc, jak tak sledovala mladého Uchihu, ani on zjevně neměl náladu na mluvení. Očividně ho taky štvalo, že jeho maskovaný společník ano. Dívka si povzdychla a přemítala nad posledními událostmi, které jí doposud vrtaly hlavou.

Aby už byla zase na cestě. Po vydatném jídle, od toho ušmudlaného trpaslíka, měla docela dobrou náladu. Jen kdyby ten chlápek kolem ní pořád tak nelezl. On je vůbec takový lehce oplzlý…ovšem pokud člověk něco potřebuje, jít za tímhle maníkem je ta nejlepší volba. Dokáže i víc než jen pouhou přípravu jídla. Mapy, tajné svitky, důležité informace, dokonce vám může obstarat novou identitu… Proto z něj taky udělala svého člověka. Nikdo to nevěděl, ale ona nebyla jen pouhý nukennin. Ne, to rozhodně ne. Na tom však ani moc nezáleží, aspoň jí se to nezdá kdovíjak významné. Využívá toho jen ve chvílích, kdy se jí to hodí… "Pospěš si!" Houkla přes rameno na blonďatou dívku za sebou a pak se s úsměvem znova ponořila do svých myšlenek.

Ehm...promiňte...XD

11. května 2011 v 20:36 Informace
Jo, já vím kapitola, tu pořád není, jo já vím, jsem s tím fakt hrozná, jo já vím, všechny už určitě děsně štvu, jo já vím, že už VvN všechny pomalu nezajímá, protože ho sem dávám jednou za uherský rok, jo já vím, jak moc jsem hrozná, jo já tohle všechno vím! Ale ono to nějak nejde...prostě ne a ne otevřit ten word, abych tu kapitolu zkoukla, lehce ji doupravila, a dala sem. Proč? Tak to nevím...tudíž ji sem dám buď teď za chvilku a nebo zítra! XD A to jako vážně! XD Jinak si už budu muset dát pár facek (to už jsem dlouho neudělala)...nebo si aspoň bolestivě kroutit prsty (to dělám minimálně jednou týdně). Takže tak! Mám sebe dost, a tu kapitolu sem zkrátka dát musím!

Diplomek pro Konoe Nayoko

7. května 2011 v 20:51 Obrázky
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych udělala ten diplomek za spřátelení XD. Snad se bude aspoň trochu líbit...

Ahoj! (jak originální a krásný nadpis XD)

2. května 2011 v 14:10 Informace
Takže ještě jednou ahoj XD. Mám pro vás pár informací ohledně dvou hlavních věcí na tomto blogu. Za prvé, dalšího kapitolu VvN mám již celý týden napsanou, ale nemá ještě vychytané všechny mouchy a já se nemohu k jejich "vychytání" dohrabat XD. Během týdne jsem se k tomu nedohrabala, protože jsem se pořád hrabala v jiných věcech, i když je fakt, že jsem se v nich hrabat nemusela XD. O víkendu jsem pak vůbec nebyla doma, a tudíž i neměla k dispozici svůj počítač, takže to jsem s tou kapitolou taky nic nedělala. Dnes, toho mám vážně dost a mám za to, že budu mít i zítra a nevím, jak po zbytek týdne. Při nejhorším si holt počkáte ještě do víkendu...stejně jste si už jistě zvykli na mé velké přestávky mezi dalšími díly XD. Něco s tím musím udělat...nemůžu vás pořád nechat takhle čekat *výčitky svědomí*. Bohužel nevím, jak to udělám...v každém případě tenhle týden jistě zlomový nebude. Možná ten příští...nebo přespříští...jé, to by se to zase táhlo XD...radši asi dřív, co? Uvidíme. Tak to bylo k VvN. Teď přejdeme k druhé záležitosti, a to k naší kreslící soutěži. Obrázky už mám dávno od všech, ale vyskytl se tu problém s jedním porotcem, který nějak zrovna nemá náladu je hodnotit XD. Tudíž výsledky jsou v nedohlednu, ale já se budu snažit našeho porotce přesvědčit, aby splnil svou povinost. Pokud si tenhle článek náhodou ten porotce čte, tak ať to vezme na vědomí, a radši se do toho hodnocení pustí... Dnes jsme se totiž ve škole učili gramofonovou metodu (či nějak tak), a já se jí nebojím použít XD.