Červen 2011

Hlášení

22. června 2011 v 20:23 Informace
Ohayo, příležitostní či výjimeční či náhodní návštěvníci tohoto blogu XD. Sádru už mi sundali, ale prsty (a hlavně jeden prst) pořád bolí. Kromě toho s nimi ještě nemůžu pořádně hýbat. Prsteníček je docela v pohodě, ale prostředníček zvladá pohyby minimálně a skoro pořád bolestivě protestuje (lidé co se delší dobu vyskytují v mé přítomnosti si mohli všimnout, že čas od času zvolám "au" XD, když zrovna s tím prstem blbě pohnu, případně do něj nějak ťuknu či strčím a tak...i když teď už to není tak časté - snažím se být opatrná XD). Kromě toho mám ze zdola na prstech modřiny a prostředníček je oteklý (to je vidět i zeshora). Takže žádná sláva, ale přesto jsem usoudila, že zkusím tu kapitolu napsat XD. Tak jsem se do toho dala... Mám napsaný docela slušný kus, ovšem vzhledem k tomu, že už mě ty prsty začaly zase bolet, tak ji dopíšu někdy jindy. V každém případě ji hodlám napsat i přes nepřízeň mých kňourajících prstíků, avšak bude to trochu pomalejší... Ale zvládne se o to XD. Uf, ale řeknu vám, při psaní tohohle článku prsty už vážně naříkají, takže radši končím XD.

Zadaní dalšího kola soutěže...

15. června 2011 v 18:31 Informace
Ačkoliv mi na mou otázku, zda zadání chcete, nikdo neodpověděl a já sama se zařekla, že dokud někdo neodpoví, tak ho sem prostě nedám, rozhodla jsem se, že už ho přece jen napíšu *jaká velkorysost...to sotva*. Takže je to tady, další kolo... Tentokrát se bude kreslit Akira, styl oblečení: společenské. Čas na poslání máte do 26. 6. 2011. Kdo nepošle, má smůlu, kdo pošle pozdě, má ji taky, tentokrát už nebudu nechávat měsíc navíc, štve mě, jak dlouho se to pak táhne XD. Pokud to nakonec nepošle nikdo, nevadí, stejně mám pocit, že už to nikoho nebaví XD. To by bylo... Akiry profil najdete pod perexem v celém článku... PS: příští týden mi možná sundají sádru

Jo...pár mých keců...XD

10. června 2011 v 14:54 Informace
Tak mě napadlo, že jsem vám sem sice napsala o tom, jak jsem si zrakvila ruku, ale mluvila jsem o ní jako o desetidenním problému. Proto je možné, že se někdo z vás bude divit, proč jsem ještě nepřidala další kapitolu VvN, kterou jsem právě kvůlité ruce nenapsala. Je to tím, že se nakonec ukázalo, že mám ty prsty opravdu zlomené, a tudíž mám sádru až do konce školního roku. S levačkou se sice dá taky psát, ale ne tak dobře jako s pravačkou, a když se pokusím pomáhat si i prsty u ní, brzo mě ta ruka začne bolet (jako třeba teď). Možná bych to tedy mohla dělat tak, že bych každý den napsala kousek velký jako tenhle článek a za nějakou dobu by z toho byla kapča. Jenže takhle rozkouskovaný by mě to moc nebavilo... Takže doufám, že vydržíte než mi tu sádru konečně sundají. Ovšem jsem schopná vám sem napsat info pro další kolo vaší oblíbené *ironie XD* soutěže. Chcete ho?