Říjen 2011

Nikki Eleres

23. října 2011 v 15:03 Postavy
Jméno: Nikki (znamená "dva stromy")
Klan: Eleres - klan, který se připojil ke klanu Senju a Uchiha, nedlouho po založení Konohy. Žije na okraji vesnice a je poměrně uzavřený ostatnímu obyvatelstvu. Kekkei genkai - Maboroshi no Shi ("magie smrti"): Oční kekkei genkai, které velmi bolestivě vyrve z nepřítele duši a tím ho zabije. Avšak cenou za jeho použití je přibližování se k temnotě, která člověka může pohltit a následně ho proměnit v démona, jenž nezná nic než tmu a smrt. Právě kvůli tomuto kekkei genkai se členové klanu Ereles moc nestýkají s okolím.
Věk: 12 let
Něco málo o vaší postavě: Nikki je tichá, melancholická dívka, jež si od ostatních drží odstup. Je chytrá a má přehled o okolním dění. Neví, jak se s ostatními bavit a tak se o rozhovor s nimi ani moc nesnaží. Mezi její koníčky patří psaní básní, kreslení a hraní na flétnu. Má něco jako své druhé já (snad stvořené z temnoty při jejím zatím jediném použití kekkei genkai). Nijak se v podstatě neprojevuje, ale cítí ho v sobě a děsí ji natolik, že noc co noc trpí nočními můrami.
Co už umíte:
Henge no jutsu ("technika proměny")
Magen: Jubaku Satsu ("smrt ve spáru stromů")
Zbraně: kunaie, shuriken, malý nožík a dřevěná katana
Vzhled: Má dlouhé blond vlasy stažené ve stylu Tsunade. V očích je jasně vidět její kekkei genkai, takže je má šedé s černým křížem uvnitř. Nosí černobílý komplet skládající se z kalhot, trička a dlouhého "kabátku".

Aby Tsukiyomi

23. října 2011 v 14:35 Postavy
jméno: Aby
klan: Tsukiyomi; můj klan je nebo spíš byl přímo spojený s kočkami a kočičími démony, mám kočičí oko (na druhém mám pásku), takže vidím ve tmě. kekei genkai mého klanu je, že dokážu pohltit cizí chakru s tím tedy i všechny techniky původního majitele, ale je to náročný, bolestivý a vyčerpávající proces takže to nedělám moc často.
věk: tak holt 12 no :D...
moje postava: líná, unuděná.. ráda spím (v lese na stromech-sakurách), nesnáším sníh. s lidmi si moc nerozumím, nikdo mi nesmí říkat Aby-chan!!
techniky: kuchiyose no jutsu (přivolávám tygra), Kawarimi Sakura genjutsu (Únikové genjutsu okvětních lístků)
zbraně: hlavně jehlice, ale i kunai umím použít
vzhled: vyšší štíhlá postava, dlouhé blond vlasy, fialové oči, na levém černá páska, oblíkám se do zemitých barev (zelená, hnědá, okrová..)


O co vlastně jde? XD

21. října 2011 v 21:46
Už jednou jsem zkoušela něco na způsob RPG Naruta. Teď půjde o něco podobného, ale trochu jiným způsobem a hlavně, hlavně to bude na tomto blogu. Každý z vás si vytvoří svou postavu gennina, který právě vyšel z akademie a čeká ho zkouška spolu s jeho novým týmem. Každý by o sobě psal ve třetí osobě a mělo by to být, jako kdybyste psali knihu, neboť já to pak skutečně zkopíruju a dám to na blog jako příběh. To je ale vedlejší. Samozřejmě budete moct psát věci, která dělá a myslí si vaše postava. Pokud zde bude nějaká univerzální osoba (např. kuchař v Ichiraku), tak samozřejmě můžete napsat i věci, které říká či dělá on. Hrálo by se v komentářích, takže se bude vyskytovat nutnost, abyste si všichni četli většinu věcí před vaším příspěvkem, jinak se v tom nevyznáte. Každý tým by měl svého mistra, se kterým by plnil mise. Aby však tato hra přispěla k rozvoji blogu, byly by pro vás připraveny i úkoly typu zaslání tolika a tolika příspěvků na blog, napsaní nějaké FF či nakreslení obrázku, aby zde bylo co zveřejňovat. Za to byste dostávali body, které pak můžete využít k naučení nového jutsu. Jinak nejspíš budu potřebovat senseie pro týmy, ale protože sem chodí málo lidí (a kdoví, jestli se vůbec někdo přihlásí), budu brát akorát genniny a mistra případně ještě dosadím. Časem bych taky přibrala nějakého zloducha, ale to až po rozhoupání hry. Jinak možná by se v tom nechaly i původní postavy z Naruta (aby to bylo zajímavější). A abych nezapomněla, všichni bychom byli z Listové. Sice bych nás ráda nechala rozdělit do více vesnic, ale na to nebude dostatek lidí…
Kdo by měl zájem o účast v tomto "projektu/hře", tak se může registrovat zde: http://naruto-xd.blog.cz/1110/registrace-do-ss

Registrace do SS

21. října 2011 v 21:45
Přihláška gennina
Jméno: (japonské)
Klan: (jméno, údaje o něm, klidně i nějaké kekkei genkai, ale nepřehánět)
Věk: Samozřejmě 12 let (vyšli jste právě z akademie)
Něco málo o vaší postavě: (povaha, zájmy, všelijaké fobie, klidně i minulost).
Co už umíte: (můžete napsat buď jedno taijutsu a jedno ninjutsu či jedno ninjutsu a jedno genjutsu, nebo jedno taijutsu a jedno genjutsu + vyšli jste z akademie, takže by asi nebylo nejlepší napsat, že ovládáte techniku na úrovni kageho…je to víc než nepravděpodobné)
Zbraně: (nemusí být, ale asi každý z vás bude mít aspoň kunai…jinak prosím také nepřehánějte)
Vzhled: (popis, ne obrázek…možná vás budu kreslit…říkám možná)
Email: (bude potřeba)

Polodlouhé info + extra krátké zadání dalšího kola soutěže

21. října 2011 v 21:08 Informace
Asi nemá cenu psát (jako tradičně), jak jsem hrozná a jak jde tenhle blog ke dnu (díky mně). Místo toho vám sem radši dám další kolo naší kreslící soutěže. Proč ne kapitolu? NiCky není líná psát příběhy, ona je píše...a jak ji to baví! Jenže to nějak neplatí pro VvN a další kapitolu...navíc na její psaní líná je. To však neznamená, že tu další díl už nikdy nebude. To rozhodně ne. Nehodlám přestat psát VvN. Na to jsem těch kapitol už napsala příliš. Ale v nejbližší době pokračování neočekávejte. Místo toho se radši radujte ze soutěže, která už vás ani nebaví, protože se děsně táhne a ani není kdovíjak zajímavá. Mimoto se taky můžete těšit na můj nejnovější nápad za cílem rozvoje tohoto blogu. A abych vás už trochu poděsila...hodlám vás do mého plánu zapojit natolik, že se vám to snad ani nebude líbit....pokud sem tedy ještě chodíte XD. Aneb vytvořím Nový svět a ne, nejsem Kira...a ten svět asi ani nebude nový XD.

Tak a teď už přejdeme k zadání soutěže.
Další postavou je Kyosuke. Styl oblečení - odvázané. Obrázky posílejte do konce října (pro upřesnění, 1. listopadu je pozdě). Zde je Kyosukeho profil:

FF videa

2. října 2011 v 21:44 FF - obrázky a videa
Proč jsem tak líná sem něco dávat? XD Ach jo...to snad není možný...kapitola tu už zase dlouho nebyla ani nic jinýho XD.
Tak vám sem dám aspoň svá oblíbená AMV z Final Fantasy....nechť se líbí XD. Nedávám je přímo na blog, protože ten by jim zase zkazil velikost (jak se to u něj občas stává).