Červen 2012

Poison [The Harem MEP]

10. června 2012 v 11:07 Obrázky
Je to moc pěkné video se spoustou hezkých anime kluků a já jako vždy přidávám pouze odkaz XD.

Volný design - Natsu

6. června 2012 v 19:18 | NiCky |  Volné designy
Tak a je to tady. Ať už jste se báli, či nebáli, nic vám to nebylo platné, protože sem přesto přidávám svůj první volný design. Je hotový již od neděle, ale až dnes jsem se ho rozhodla vpustit do světa blogů. Případní a jistě neexistující zájemci se dozvědí vše potřebné na stránkách s layoutem, které najdete zde: http://vzhled-blogu.blog.cz/

Děsivé zprávy od vaší NiCky

2. června 2012 v 12:37 Informace
Někdo bystřejší již mohl postřehnout, že NiCky nemá zrovna v lásce designy, které vyrobí. Avšak vzhledem k okolnostem byla nucena si dát na tento blog svůj vlastní výtvor a i když z něj zpočátku byla naprosto zhrozená, po čase si na něj celkem zvykla.
Nedávno vytvářela další layout, tentokráte pro blog o alianci na ikariamu (zde: http://southern-wolves.blog.cz/) a kupodivu zjistila, že ji to baví. Ačkoliv se jí už dříve práce ve photofiltru zamlouvala, teď dospěla ke konečnému a neskutečně otřesnému rozhodnutí. Bude se tvorbou designů zabývat více. Ovšem to není ta nejhorší zpráva. Vzhledem k tomu, jak dlouho přemýšlí nad tím, čím by mohla oživit tento blog, rozhodla se využít svůj layoutový antitalent i v tomto směru. Ano, je to tak. NiCky se pustí do takzvaných volných designů. Děste se, třeste se...stejně vám to nepomůže XD.

PS: Pochybuji však, že by o designy, jež NiCky vytvoří, vůbec někdo stál. Ale to není příliš důležité XD.