Srpen 2012

Je mi líto, ale nejde to...

26. srpna 2012 v 23:02 Informace
Psala jsem, že tenhle blog nenechám skončit. Psala jsem, že tenhle blog udržím při životě. Já vím, já vím... Jenže to zkrátka není možné. Říká se sice "všechno jde, když se chce", ale v tom je právě ten problém. "Když se chce" a mě se nechce. Nejde o to, že bych netoužila po existenci tohto blogu, to rozhodně ne. Mám naruto-XD ráda, ba co víc vážně mi na těchto stránkách záleží. Možná proto jsem s jejich koncem tak dlouho otálela. Stále si přeju, aby vše bylo jako dřív a já tu s radostí přidávala nové, i když třeba hloupé články, které by sotva někoho zajímali. Ovšem z nějakého důvodu v této činnosti již nenacházím dále zalíbení. Nevím, proč to tak je. Zkoušela jsem s tím něco dělat, doufala jsem, že se zde opět najdu, ale nedaří se mi to. Avšak přišlo by mi nehezké skončit tenhle blog beze slov. Předtím jsem zde již jednou delší dobu nebyla a pak se vrátila, jenže to jsem ještě nehodlala s celým blogem skoncovat, nýbrž jsem se pouze flákala. Takže teď již oficiálně končím. Možná mě tu ještě někdy uvidíte, ale nevím nakolik je to pravděpodobné. Na naruto-XD nikdy nezapomenu a nejspíš si ještě nějakou dobu po zveřejnění tohoto oznámení budu říkat, zda jsem udělala správnou věc. Nechci se tady se vším loučit, ale těžko se můžu tvářit, že to zde má nějakou budnoucnost. Možná by mělo...kdyby mi něco nebránilo vyjít jí vstříc. Tohle je konec a já si někde hluboko vevnitř přeji, aby nebyl definitvní. Zda takový skutečně bude či ne, to je otázkou času.
Tak tedy sayounara.
NiCky

Na rozloučenou vám sem dám ještě odkaz na mé nejnovější oblíbené AMV z Fairy Tail. Je o Midnightovi a najdete ho zde: http://www.youtube.com/watch?v=bT7D4yxsEho


"Doufat je jedna z nejhorších lidských vlatsností, neboť jste stále napochybách."

"Nezáleží mi na tom, jestli to sbohem řeknu smutně nebo rád, ale když odněkud odcházím, tak si chci uvědomit, že odcházím. Když to člověk neví, je mu pak ještě hůř."