A pohádky je konec...aneb jsem zpět

11. října 2013 v 16:04 |  Informace
Bylo nebylo, starala se o tento blog nezodpovědná osoba, říkající si NiCky. Postupem času však na něj čím dál víc kašlala a nechávala ho chátrat. Nakonec usoudila, že už to takhle dál nejde a bude lepší, když to tu definitivně zabalí. Se "srdceryvným" příspěvkem své stránky opustila a odešla otravovat jinam. Co se však nestalo... Postupem času zjišťovala, že jí blog chybí a občas zatoužila vrátit se k němu. Problémem však bylo, že nevěděla, co by si s ním počala. Patrně by na něj opět začala kašlat a historie by se opakovala. A tak dál otravovala, obtěžovala plesnivěla všude jinde jen ne tady. Avšak dnes, v této chvíli, se z nějakého důvodu vrátila. Zahalená temnotou se rozhodla opět kazit životy všech, kdož zavítají na stránky naruto-XD.blog.cz Jak milé, viďte?

Laicky řečeno, jsem zpět. Opět bych zde ráda přidávala nějaké články, jako konkrétní příklad bych uvedla kapitoly svého nového příběhu, s nímž teprve plánuji začít. Abych byla upřímná, právě kvůli němu se vůbec vracím. Nedávno jsem totiž opět dostala chuť psát povídku s postavami, jež si můžou vymyslet právě čtenáři. Zvažovala jsem, zda vytvořit úplně originální příběh, ale vzhledem k tomu, že takových už mám v počítači dost, rozhodla jsem se psát fanfiction zasazenou do světa nějakého anime. Tím pádem však přede mnou vytanul zásadní problém. Jaké dílo si pro svůj úmysl vybrat? Zvažovala jsem Soul Eater, D. Gray-man a Fairy Tail, neb je zná spousta lidí a navíc se pro tento účel jeví jako poměrně vhodná oběť, avšak věřte tomu nebo ne, nakonec jsem si zvolila Naruto shippuuden. Je to tak. Sice se na tohle anime už pár let nedívám, avšak tenhle víkend jsem si z náhlé pohnutky znovu začala číst mangu, o kterou jsem se už také hodně dlouho nezajímala (ač o něco kratší dobu než v případě anime) a světe div se, opět jsem v ní zašla zalíbení. Je sice pravdou, že mě na ní dost věcí štve či mi přijde směšných, ale více méně vzato si mě zase získala. Snad za to můžou ta dřívější léta, kdy pro mě hodně znamenala? Kdoví… Kupodivu jsem díky ní dokonce začala zvažovat, že začnu znovu koukat na anime. Ačkoliv je trochu děsivé, že od doby, kdy jsem ho přestala sledovat, přibylo přes dvě stě dílů. XD Ale zpátky k mé povídce. Svět Naruta se mi z nějakého důvodu pro můj plán jeví jako úplně nejvhodnější. Možná to je zvláštní, ovšem je to tak. Snad to bude pozůstatek z dob, kdy jsem psala Vy v Naruto. Tohle bude v podstatě něco podobného, vlastně by se dalo říct, že půjde o "Vy v Naruto shippuuden". Úplně stejné to však nebude. Na rozdíl od VvN nehodlám psát jakoby od začátku shippuudenu, nýbrž od části (pozor, pokud nečtete mangu, tak pro vás bude následující část textu pravděpodobně spoiler), kde se shinobi snaží zastavit Obita, jinchurikiho desetiocasého v nastolení věčného tsukuyomi (konec spoileru). Dál pak už pojedu podle sebe a nebudu se řídit pokračováním mangy. Mimo jiné tam možná přidám i postavy z původního VvN, což pravděpodobně také trochu pozmění původní příběh (jejich minulost přirozeně musela nějak ovlivnit i normální postavy). Jinak jsem si pro svou povídku již vymyslela název, jenž zní "Ve stínu konce". Pokud se do ní budete chtít přihlásit, využijte k tomu formuláře, jejž tu v brzké době zveřejním.

A co jinak? Dříve či později změním momentální design. Zatím nevím, co či kdo na něm přesně bude. Zvažovala jsem Asuru ze Soul Eatru a Tykiho Mikka z D. Gray-man, ale vzhledem k mé znovuobjevené zálibě v manze Naruto shippuuden je docela pravděpodobné, že se tu nakonec objeví layout s Madarou. XD I když...jak tak nad tím přemýšlím…rozhodně by nebyl špatný ani design, jejž by zdobil úžasný Beyond Birthday.
Vaše NiCky...Darker NiCky...D. N. (vyberte si)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama