Ve stínu konce - registrace do povídky

12. října 2013 v 20:55 | Darker NiCky |  Informace
Tak tady je registrace do mé nové povídky na téma Naruto shippuuden, o níž jsem se zmiňovala v předchozím článku. Je toho poměrně dost na vyplnění, ale na druhou stranu jsou některé údaje dobrovolné a vy je můžete klidně vynechat. Povinné je pouze to, co je označeno hvězdičkou. Pro ty, co nečetli a ani nechtějí číst můj minulý článek, stručně nastíním, jak si vlastně povídku představuji. Příběh hodlám psát od části (pozor, pokud nečtete mangu, tak pro vás bude následující text spoiler), kde se shinobi snaží zastavit Obita, jinchurikiho desetiocasého démona v nastolení věčného Tsukuyomi (konec spoileru). Dál pak už pojedu podle sebe a nebudu se řídit pokračováním mangy.
Nuž a tady je ona slíbená registrace. Zasílejte ji na můj email Nickolajka@spoluzaci.cz

*Jméno: (Japonské a nějaké originální, ne někoho z Naruta.)
*Klan/příjmení: (Můžete si vymyslet vlastní, anebo využít nějakého "narutovského".)
*Věk: (Rozhodla jsem se vám dát poměrně velký rozsah, abyste si mohli vytvořit postavu přesně podle svého gusta - minimální hranice je 11 let a maximální 60. Pokud by kdokoli stál z nějakého důvodu i o nižší či vyšší, může se s mou maličkostí zkusit domluvit. Kdoví, třeba mu to projde…)
*Vesnice: (Vyberte si nějakou z existujících vesnic, popřípadě můžete být nukennin.)
Kekkei genkai: (Nepovinné, čistě dobrovolné. Můžete mít nějaké již existující kekkei genkai anebo své vlastní. V případě vrozených schopností z Naruta nezapomínejte na to, že se většinou pojí s nějakým klanem. Těžko bude mít člověk z rodiny Hyuuga sharingan. Ledaže by mu ho někdo stejně jako Kakashimu daroval či ho dotyčný někomu ukradl. Nerada bych však viděla příliš takovýhle případů. Bylo by krajně zvláštní, kdyby mělo najednou kdovíkolik lidí sharingan, rinnegann či byakugan, protože ho dostali od kamaráda k narozeninám či jej minulou neděli ukradli, když se jeho majitel zrovna nedíval. XD Teoreticky vzato by postava mohla být napůl Hyuuga a napůl Uchiha, ale co si budeme povídat, je to z mnoha důvodu dost nepravděpodobné. Samozřejmě nemusíte mít vůbec žádné kekkei genkai).
*Schopnosti: (Nemusí to být nutně výpis jutsu. Klidně stačí, když napíšete, zda si zaměřujete spíše na ninjutsu, genjutsu, taijutsu, apod. V případě, že jste spíše přes ninjutsu, neškodilo by uvést i váš element. Pokud chcete, klidně vypište konkrétní techniky, avšak buďte přitom rozumní. V jedenácti letech sotva budete znát veškerá jutsu třídy S, jež na světě existují. Vždyť většina postav v tomhle věku ještě ani nemá ukončenou akademii a není genninem.)
*Popis: (Přibližte co nejvíce váš vzhled. Nekladu žádná omezení, ačkoliv by asi neškodilo, kdybyste přitom brali ohled na to, že vaše postava bude ze světa Naruta. Tam mají sice často velmi pestrý přehled oděvů, avšak jsou určitá oblečení, jež by se tam prostě nehodila.)
*Povaha: (Čím více mi popíšete povahu vaší postavy, tím je větší šance, že se bude v příběhu chovat aspoň někdy tak, jak chcete. XD)
*Cíl: (V Narutovi má spousta postav své cíle, tak proč by nějaký neměla i vaše postava? Ovšem pokud chcete, klidně napište, že po ničem konkrétním netouží. Takoví lidé se rovněž najdou.)
*Vaše silná stránka (respektive vaší postavy): (Něco v čem jste dobří. Nemusí to nutně souviset s bojem. Klidně můžete hrát hezky na flétnu, hrát dobře shogi či třeba perfektně čistit záchody. Fantazii se meze nekladou…ačkoliv…trochu příčetnosti byste si zachovat mohli.)
*Vaše slabina: (Nějaký problém, jenž vaší postavě dělá potíž. Kupříkladu jí něco nejde, má z něčeho strach, prožila si něco, z čeho má doteď trauma, je smrtelně nemocná apod.)
*Minulost: (Nějak popište, co si vaše postava prožila. Délku nechám na vás, avšak uvítala bych, kdybyste tento bod neodbyli prostým "nic zajímavého se nedělo" či "narodil/a se a vyrostl/a". XD Klidně můžete do minulosti zapojit i postavy z Naruta, avšak nesmíte tím narušit příběh. To znamená, že nepřichází v úvahu události typu "spolu se Sakurou zabil/a třetího hokageho", neb by se pak Sakuřin příběh těžko mohl ubírat tím směrem, jakým se ubíral, nemluvě o tom, že Sarutobi zemřel při boji s Orochimarem. Věřím, že chápete, kam tím mířím.)
Přátelé: (S kým chcete, aby se vaše postava kamarádila.)
Lidi, s kterými vycházíte: (Nemáte s nimi tak blízký vztah jako s vašimi přáteli, ale stále jste s nimi zadobře.)
Lidi, s nimiž se moc nemusíte: (Ještě to nejsou vaši nepřátele, ovšem nedá se říct, že byste je měli v lásce.)
Nepřátelé: (Sem napište ty, které vaše postava nemůže ani cítit.)
Doplňkové informace: (Chcete dodat něco, co se nikam nehodí? Tady máte možnost.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naiko Naiko | 3. listopadu 2013 v 14:26 | Reagovat

Ještě pořád se může registrovat? .w.

2 Darker NiCky Darker NiCky | 13. listopadu 2013 v 14:53 | Reagovat

[1]: Samozřejmě, klidně se registruj. Jinak se omlouvám za to, že ti odepisuji až teď, ale nějak jsem si tvého komentáře vůbec nevšimla. XD

3 Adís Adís | E-mail | Web | 3. srpna 2014 v 20:18 | Reagovat

Ahoj,já vím..rok po tom...doufám,že ještě tento blog existuje ci na něj chodíš...esi se můžu registrovat a ješte to platí..Arigato...:) A fakt pěkný blog..

4 Dorothynak Dorothynak | E-mail | 18. července 2017 v 22:17 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

5 Arlenebipax Arlenebipax | E-mail | 22. července 2017 v 15:14 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

6 DavidFus DavidFus | E-mail | 29. července 2017 v 6:11 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить инофрмацию о себе из поисковиков Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

7 CarolynWax CarolynWax | E-mail | 5. srpna 2017 v 6:09 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

8 GeorgeROorm GeorgeROorm | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 11:53 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>сетевой маркетинг mlm это, сетевой маркетинг нижний новгород</a>

9 LarrySal LarrySal | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 20:34 | Reagovat

http://ferromar.com.br/component/k2/itemlist/user/183149  смотреть приключенческие сериал   смотреть кино 2015 бесплатно в хорошем  http://omanpolyclinic.com/component/k2/itemlist/user/127493

10 MariaMish MariaMish | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 22:44 | Reagovat

Хотите разнообразить сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений позволят интим-товары

Один из самых распространенных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться стимуляции особо чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своему любимому. Это укрепит вашу связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы скоро найдете то, что понравится вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и другие интим-товары вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

11 Avito321oa Avito321oa | E-mail | 28. září 2017 v 23:06 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

аккаунты авито купить c баланс
как вернуть деньги с avito
старые деньги купить на авито
авито сайт компании за деньги
как не попасть на деньги на авито

12 SlavaLli SlavaLli | 6. října 2017 v 0:45 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and complained about his sleeplessness. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/what-type-of-drug-is-ambien>link</a> and deal with it.

13 BethanyFji BethanyFji | E-mail | Web | 7. října 2017 v 18:20 | Reagovat
14 AlysonFwo AlysonFwo | E-mail | Web | 11. října 2017 v 12:19 | Reagovat

https://medium.com/@DollyPa99774028/where-can-we-get-details-relating-to-canadarxcenter-com-2a8693e461e4

15 MIAFvj MIAFvj | E-mail | Web | 18. října 2017 v 16:15 | Reagovat
16 Avito321oa Avito321oa | E-mail | 22. října 2017 v 8:53 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

зайти в аккаунт авито по номеру телефона
сделать аккаунт авито на номер
продажа аккаунтов на авито
регистрация аккаунтов на авито
аккаунты варфейс купить авито

17 BethanyBdr BethanyBdr | E-mail | Web | 26. října 2017 v 3:46 | Reagovat
18 XRumerTest XRumerTest | E-mail | 4. dubna 2018 v 21:08 | Reagovat

Hello. And Bye.

19 LarrySal LarrySal | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 13:53 | Reagovat

http://klimaatkeur.nl/component/k2/itemlist/user/504070  смотреть сериал новые в качестве   2012 фильм смотреть онлайн  http://hroncall.net/component/k2/itemlist/user/46563

20 CharlesFax CharlesFax | E-mail | Web | 9. července 2018 v 3:39 | Reagovat

http://vendaonline.lojasurban.com.br/component/k2/itemlist/user/113617  замена алана гранта   где будут показывать полный фильм  http://gntaskas.gr/component/k2/itemlist/user/29893

21 ShaylaWrmpk ShaylaWrmpk | E-mail | 11. října 2018 v 22:58 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama