FF - obrázky a videa

Final Fantasy VII obrázky

5. dubna 2012 v 18:18
zack and genesissephiroph, angeal, & genesisCloud Strife

Cloud Strife

Genesis - We are Monsters

30. března 2012 v 21:09
Další scéna z Final Fantasy VII: Crisis Core a samozřejmě zase s Genesisem...

Genesis (and Angeal) vs Sephiroth

29. března 2012 v 17:46
Jedna z mnoha úžasných scén ve hře Final Fantasy VII: Crisis Core.
Tady ji máte anglicky:
A tady japonsky:

Genesis (ten zrzavý v červeném plášti) je vážně úžasný, nemyslíte?

Final Fantasy AMV

27. března 2012 v 17:38
Ehm...asi je dost slaboduché dát sem jako svůj první počin po dlouhé době jen nějaké video (přesněji řečeno odkaz na video). Avšak teoreticky vzato se jedná o počin druhý, protože tím prvním byl můj neuvěřitelně dlouhý a neuvěřitelně nudný článek (http://naruto-xd.blog.cz/1203/umiracek-zazvonit-ci-nezazvonit), jenž vám měl vysvětlit několik důležitých záležitostí (a tak vás zbytečně obrat o volný čas). AMV na úžasné Final Fantasy hry jsem na blog dala již dříve (během onoho osudného řijna). Kdo je neviděl, tak ať to rychle napraví zde: http://naruto-xd.blog.cz/1110/ff-videa Dnes sem chci dát odkaz na jedno také pěkné, i když nijak zvláštní AMV. Nejedná se o nic extra, ale mně se líbí a navíc je k němu hezká písnička. Tu: http://www.youtube.com/watch?v=iV2fefgc-_M

FF videa

2. října 2011 v 21:44
Proč jsem tak líná sem něco dávat? XD Ach jo...to snad není možný...kapitola tu už zase dlouho nebyla ani nic jinýho XD.
Tak vám sem dám aspoň svá oblíbená AMV z Final Fantasy....nechť se líbí XD. Nedávám je přímo na blog, protože ten by jim zase zkazil velikost (jak se to u něj občas stává).

 
 

Reklama