Informace

Ve stínu konce - registrace do povídky

12. října 2013 v 20:55 | Darker NiCky
Tak tady je registrace do mé nové povídky na téma Naruto shippuuden, o níž jsem se zmiňovala v předchozím článku. Je toho poměrně dost na vyplnění, ale na druhou stranu jsou některé údaje dobrovolné a vy je můžete klidně vynechat. Povinné je pouze to, co je označeno hvězdičkou. Pro ty, co nečetli a ani nechtějí číst můj minulý článek, stručně nastíním, jak si vlastně povídku představuji. Příběh hodlám psát od části (pozor, pokud nečtete mangu, tak pro vás bude následující text spoiler), kde se shinobi snaží zastavit Obita, jinchurikiho desetiocasého démona v nastolení věčného Tsukuyomi (konec spoileru). Dál pak už pojedu podle sebe a nebudu se řídit pokračováním mangy.
Nuž a tady je ona slíbená registrace. Zasílejte ji na můj email Nickolajka@spoluzaci.cz

*Jméno: (Japonské a nějaké originální, ne někoho z Naruta.)
*Klan/příjmení: (Můžete si vymyslet vlastní, anebo využít nějakého "narutovského".)
*Věk: (Rozhodla jsem se vám dát poměrně velký rozsah, abyste si mohli vytvořit postavu přesně podle svého gusta - minimální hranice je 11 let a maximální 60. Pokud by kdokoli stál z nějakého důvodu i o nižší či vyšší, může se s mou maličkostí zkusit domluvit. Kdoví, třeba mu to projde…)
*Vesnice: (Vyberte si nějakou z existujících vesnic, popřípadě můžete být nukennin.)
Kekkei genkai: (Nepovinné, čistě dobrovolné. Můžete mít nějaké již existující kekkei genkai anebo své vlastní. V případě vrozených schopností z Naruta nezapomínejte na to, že se většinou pojí s nějakým klanem. Těžko bude mít člověk z rodiny Hyuuga sharingan. Ledaže by mu ho někdo stejně jako Kakashimu daroval či ho dotyčný někomu ukradl. Nerada bych však viděla příliš takovýhle případů. Bylo by krajně zvláštní, kdyby mělo najednou kdovíkolik lidí sharingan, rinnegann či byakugan, protože ho dostali od kamaráda k narozeninám či jej minulou neděli ukradli, když se jeho majitel zrovna nedíval. XD Teoreticky vzato by postava mohla být napůl Hyuuga a napůl Uchiha, ale co si budeme povídat, je to z mnoha důvodu dost nepravděpodobné. Samozřejmě nemusíte mít vůbec žádné kekkei genkai).
*Schopnosti: (Nemusí to být nutně výpis jutsu. Klidně stačí, když napíšete, zda si zaměřujete spíše na ninjutsu, genjutsu, taijutsu, apod. V případě, že jste spíše přes ninjutsu, neškodilo by uvést i váš element. Pokud chcete, klidně vypište konkrétní techniky, avšak buďte přitom rozumní. V jedenácti letech sotva budete znát veškerá jutsu třídy S, jež na světě existují. Vždyť většina postav v tomhle věku ještě ani nemá ukončenou akademii a není genninem.)
*Popis: (Přibližte co nejvíce váš vzhled. Nekladu žádná omezení, ačkoliv by asi neškodilo, kdybyste přitom brali ohled na to, že vaše postava bude ze světa Naruta. Tam mají sice často velmi pestrý přehled oděvů, avšak jsou určitá oblečení, jež by se tam prostě nehodila.)
*Povaha: (Čím více mi popíšete povahu vaší postavy, tím je větší šance, že se bude v příběhu chovat aspoň někdy tak, jak chcete. XD)
*Cíl: (V Narutovi má spousta postav své cíle, tak proč by nějaký neměla i vaše postava? Ovšem pokud chcete, klidně napište, že po ničem konkrétním netouží. Takoví lidé se rovněž najdou.)
*Vaše silná stránka (respektive vaší postavy): (Něco v čem jste dobří. Nemusí to nutně souviset s bojem. Klidně můžete hrát hezky na flétnu, hrát dobře shogi či třeba perfektně čistit záchody. Fantazii se meze nekladou…ačkoliv…trochu příčetnosti byste si zachovat mohli.)
*Vaše slabina: (Nějaký problém, jenž vaší postavě dělá potíž. Kupříkladu jí něco nejde, má z něčeho strach, prožila si něco, z čeho má doteď trauma, je smrtelně nemocná apod.)
*Minulost: (Nějak popište, co si vaše postava prožila. Délku nechám na vás, avšak uvítala bych, kdybyste tento bod neodbyli prostým "nic zajímavého se nedělo" či "narodil/a se a vyrostl/a". XD Klidně můžete do minulosti zapojit i postavy z Naruta, avšak nesmíte tím narušit příběh. To znamená, že nepřichází v úvahu události typu "spolu se Sakurou zabil/a třetího hokageho", neb by se pak Sakuřin příběh těžko mohl ubírat tím směrem, jakým se ubíral, nemluvě o tom, že Sarutobi zemřel při boji s Orochimarem. Věřím, že chápete, kam tím mířím.)
Přátelé: (S kým chcete, aby se vaše postava kamarádila.)
Lidi, s kterými vycházíte: (Nemáte s nimi tak blízký vztah jako s vašimi přáteli, ale stále jste s nimi zadobře.)
Lidi, s nimiž se moc nemusíte: (Ještě to nejsou vaši nepřátele, ovšem nedá se říct, že byste je měli v lásce.)
Nepřátelé: (Sem napište ty, které vaše postava nemůže ani cítit.)
Doplňkové informace: (Chcete dodat něco, co se nikam nehodí? Tady máte možnost.)

A pohádky je konec...aneb jsem zpět

11. října 2013 v 16:04
Bylo nebylo, starala se o tento blog nezodpovědná osoba, říkající si NiCky. Postupem času však na něj čím dál víc kašlala a nechávala ho chátrat. Nakonec usoudila, že už to takhle dál nejde a bude lepší, když to tu definitivně zabalí. Se "srdceryvným" příspěvkem své stránky opustila a odešla otravovat jinam. Co se však nestalo... Postupem času zjišťovala, že jí blog chybí a občas zatoužila vrátit se k němu. Problémem však bylo, že nevěděla, co by si s ním počala. Patrně by na něj opět začala kašlat a historie by se opakovala. A tak dál otravovala, obtěžovala plesnivěla všude jinde jen ne tady. Avšak dnes, v této chvíli, se z nějakého důvodu vrátila. Zahalená temnotou se rozhodla opět kazit životy všech, kdož zavítají na stránky naruto-XD.blog.cz Jak milé, viďte?

Laicky řečeno, jsem zpět. Opět bych zde ráda přidávala nějaké články, jako konkrétní příklad bych uvedla kapitoly svého nového příběhu, s nímž teprve plánuji začít. Abych byla upřímná, právě kvůli němu se vůbec vracím. Nedávno jsem totiž opět dostala chuť psát povídku s postavami, jež si můžou vymyslet právě čtenáři. Zvažovala jsem, zda vytvořit úplně originální příběh, ale vzhledem k tomu, že takových už mám v počítači dost, rozhodla jsem se psát fanfiction zasazenou do světa nějakého anime. Tím pádem však přede mnou vytanul zásadní problém. Jaké dílo si pro svůj úmysl vybrat? Zvažovala jsem Soul Eater, D. Gray-man a Fairy Tail, neb je zná spousta lidí a navíc se pro tento účel jeví jako poměrně vhodná oběť, avšak věřte tomu nebo ne, nakonec jsem si zvolila Naruto shippuuden. Je to tak. Sice se na tohle anime už pár let nedívám, avšak tenhle víkend jsem si z náhlé pohnutky znovu začala číst mangu, o kterou jsem se už také hodně dlouho nezajímala (ač o něco kratší dobu než v případě anime) a světe div se, opět jsem v ní zašla zalíbení. Je sice pravdou, že mě na ní dost věcí štve či mi přijde směšných, ale více méně vzato si mě zase získala. Snad za to můžou ta dřívější léta, kdy pro mě hodně znamenala? Kdoví… Kupodivu jsem díky ní dokonce začala zvažovat, že začnu znovu koukat na anime. Ačkoliv je trochu děsivé, že od doby, kdy jsem ho přestala sledovat, přibylo přes dvě stě dílů. XD Ale zpátky k mé povídce. Svět Naruta se mi z nějakého důvodu pro můj plán jeví jako úplně nejvhodnější. Možná to je zvláštní, ovšem je to tak. Snad to bude pozůstatek z dob, kdy jsem psala Vy v Naruto. Tohle bude v podstatě něco podobného, vlastně by se dalo říct, že půjde o "Vy v Naruto shippuuden". Úplně stejné to však nebude. Na rozdíl od VvN nehodlám psát jakoby od začátku shippuudenu, nýbrž od části (pozor, pokud nečtete mangu, tak pro vás bude následující část textu pravděpodobně spoiler), kde se shinobi snaží zastavit Obita, jinchurikiho desetiocasého v nastolení věčného tsukuyomi (konec spoileru). Dál pak už pojedu podle sebe a nebudu se řídit pokračováním mangy. Mimo jiné tam možná přidám i postavy z původního VvN, což pravděpodobně také trochu pozmění původní příběh (jejich minulost přirozeně musela nějak ovlivnit i normální postavy). Jinak jsem si pro svou povídku již vymyslela název, jenž zní "Ve stínu konce". Pokud se do ní budete chtít přihlásit, využijte k tomu formuláře, jejž tu v brzké době zveřejním.

A co jinak? Dříve či později změním momentální design. Zatím nevím, co či kdo na něm přesně bude. Zvažovala jsem Asuru ze Soul Eatru a Tykiho Mikka z D. Gray-man, ale vzhledem k mé znovuobjevené zálibě v manze Naruto shippuuden je docela pravděpodobné, že se tu nakonec objeví layout s Madarou. XD I když...jak tak nad tím přemýšlím…rozhodně by nebyl špatný ani design, jejž by zdobil úžasný Beyond Birthday.
Vaše NiCky...Darker NiCky...D. N. (vyberte si)

Je mi líto, ale nejde to...

26. srpna 2012 v 23:02
Psala jsem, že tenhle blog nenechám skončit. Psala jsem, že tenhle blog udržím při životě. Já vím, já vím... Jenže to zkrátka není možné. Říká se sice "všechno jde, když se chce", ale v tom je právě ten problém. "Když se chce" a mě se nechce. Nejde o to, že bych netoužila po existenci tohto blogu, to rozhodně ne. Mám naruto-XD ráda, ba co víc vážně mi na těchto stránkách záleží. Možná proto jsem s jejich koncem tak dlouho otálela. Stále si přeju, aby vše bylo jako dřív a já tu s radostí přidávala nové, i když třeba hloupé články, které by sotva někoho zajímali. Ovšem z nějakého důvodu v této činnosti již nenacházím dále zalíbení. Nevím, proč to tak je. Zkoušela jsem s tím něco dělat, doufala jsem, že se zde opět najdu, ale nedaří se mi to. Avšak přišlo by mi nehezké skončit tenhle blog beze slov. Předtím jsem zde již jednou delší dobu nebyla a pak se vrátila, jenže to jsem ještě nehodlala s celým blogem skoncovat, nýbrž jsem se pouze flákala. Takže teď již oficiálně končím. Možná mě tu ještě někdy uvidíte, ale nevím nakolik je to pravděpodobné. Na naruto-XD nikdy nezapomenu a nejspíš si ještě nějakou dobu po zveřejnění tohoto oznámení budu říkat, zda jsem udělala správnou věc. Nechci se tady se vším loučit, ale těžko se můžu tvářit, že to zde má nějakou budnoucnost. Možná by mělo...kdyby mi něco nebránilo vyjít jí vstříc. Tohle je konec a já si někde hluboko vevnitř přeji, aby nebyl definitvní. Zda takový skutečně bude či ne, to je otázkou času.
Tak tedy sayounara.
NiCky

Na rozloučenou vám sem dám ještě odkaz na mé nejnovější oblíbené AMV z Fairy Tail. Je o Midnightovi a najdete ho zde: http://www.youtube.com/watch?v=bT7D4yxsEho


"Doufat je jedna z nejhorších lidských vlatsností, neboť jste stále napochybách."

"Nezáleží mi na tom, jestli to sbohem řeknu smutně nebo rád, ale když odněkud odcházím, tak si chci uvědomit, že odcházím. Když to člověk neví, je mu pak ještě hůř."

Děsivé zprávy od vaší NiCky

2. června 2012 v 12:37
Někdo bystřejší již mohl postřehnout, že NiCky nemá zrovna v lásce designy, které vyrobí. Avšak vzhledem k okolnostem byla nucena si dát na tento blog svůj vlastní výtvor a i když z něj zpočátku byla naprosto zhrozená, po čase si na něj celkem zvykla.
Nedávno vytvářela další layout, tentokráte pro blog o alianci na ikariamu (zde: http://southern-wolves.blog.cz/) a kupodivu zjistila, že ji to baví. Ačkoliv se jí už dříve práce ve photofiltru zamlouvala, teď dospěla ke konečnému a neskutečně otřesnému rozhodnutí. Bude se tvorbou designů zabývat více. Ovšem to není ta nejhorší zpráva. Vzhledem k tomu, jak dlouho přemýšlí nad tím, čím by mohla oživit tento blog, rozhodla se využít svůj layoutový antitalent i v tomto směru. Ano, je to tak. NiCky se pustí do takzvaných volných designů. Děste se, třeste se...stejně vám to nepomůže XD.

PS: Pochybuji však, že by o designy, jež NiCky vytvoří, vůbec někdo stál. Ale to není příliš důležité XD.

Kecy, ikonka a plány (další kecy)

24. května 2012 v 13:56
Jak pa se mému blogu daří? XD NiCky to zde zase krásné fláká. No, nevadí...mohlo to být horší...

Před nějakou dobou jsem ve škole zkoušela vytvořit animovanou ikonku v ZGIF animátoru a výsledek je neoriginální, divný a celkově působí, jako bych jen tak něco splácala, nevěnujíc tomu příliš času. A přesně tak to také bylo XD.
Tož pohleďte na mé amatérské veledílo:

Asi se za sebe začnu brzy stydět... Ale spíš než kvůli té ikonce, tak kvůli tomuhle článku. A vůbec všem ostaním, v nichž píšu pouze blbosti, pokoušejíc se přidávat na blog alespoň něco. Jinak již dříve jsem si všimla nového zájemce o Shinobi svět. Bohužel pokud nebudou další, hru zkrátka nerozjedu. Vzhledem k tomu, že jistá nejmenovaná osoba se posléze rozhodla svou účast zrušit, nemá smysl se o to ani pokoušet. A já sama už o to vlastně ani nemám zájem. Pokud by se však jednou našel někdo, kdo by chtěl nějakou rpg hru hrát, možná se ještě něčeho dočká. Jedna z mých sester mě neustále přemlouvá k vytvoření vlastního rpg nejen v reálu, ale i na internetu. Přemýšlela jsem nad tím a možná bych mohla vytvořit další herní svět, avšak tentokráte na webové stránce. Popřípadě mě napadlo, že by mohlo být zajímavé nedělat celý příběh ve vymyšlené říši, ale v nějém anime. A ne, nebude se jednat o Naruta, toho už mám nějak dost. Spíš mi přišel na mysl Soul Eater nebo tak. Ještě se uvidí...

Ikariam

9. května 2012 v 21:22
Ikariam... Jedno slovo, které naprosto vystihuje vše, co vám chci v tomto článku napsat. No, dobře, přeháním. Z jednoho pouhého názvu těžko vyzjistíte obsah mých prapodivných příspěvků, ale je pravda, že v tomto případě by se pointa tohoto textu dala odhalit ještě před přečtěním. Ano, chci vás pozvat na ikariam. Ano, chci, abyste se na něm registrovali po mým odkazem XD. Jsem náročná, co? XD Ale kdyby náhodou měl někdo náladu splnit mé dvě žádosti, tak může tady: http://s16.cz.ikariam.com/reg.php?fh=49864ecf8b7600ff9b7d773276400608

NiCky tím malilinko potěšíte. Sice bezdůvodně, ovšem tím se zabývat nemusíte.

Tak co dál?

1. května 2012 v 17:33
Začínám to s přidáváním píspěvků nějak flákat (už zase). Chtěla bych se polepšit, ale nejsem si jistá, co přesně bych tu měla zveřejňovat. Jistý čas jsem přemýšlela nad svou FF týkající se HP, ale posléze jsem si to rozmyslela. Dále mě napadlo, že bych mohla napsat nějaký hrozně duchaplný článek, ovšem k tomu jsem se stále nedostala. Je to se mnou těžké...XD Přesto na něco přijdu...jednou určitě. Možná bych mohla být krutá a přidat sem některou ze svých trudnomyslných básniček XD.

Nepravidelné nehlášení

19. dubna 2012 v 22:37
Už týden jsem se neuráčila přidat na blog nějaký článek. Dělá to ze mě nezodpovědnou osobu? Ano, dělá. A to že to dokonce vím, činí celou záležitost mnohem horší...

NiCky s radostí nehlásí

12. dubna 2012 v 22:37
NiCky začíná něco plánovat, ale zatím neprozradí co. A z toho vyplývá, že je tenhle článek zcela k ničemu, protože se v něm stejně nedozvíte nic užitečného XD. Aye, aye, NiCky prostě musí otravovat.

NiCky opět nic nehlásí

8. dubna 2012 v 22:27
Včera nakonec žádných deset článků za den nebylo...ale kdo tomu vlastně věřil? Dneska jsem se taky nijak nečinila a píšu až teď. Důvody? Radši je ani nechtějte vědět XD. Veřte mi, je to pro vaše vlastní dobro. *Neskutečně přesvědčivý pohled.*

//Víte, že články o tom, jak NiCky nic nehlásí, mě začínají bavit? Ne, nevíte...určitě nevíte. A já vám to neprozradím. Opovažte se říct, že jsem se již podřekla, protože to co si myslíte, si myslíte špatně, i když si myslíte, že si to myslíte dobře. Ona to totiž vůbec není pravda, ono mě to ve skutečnosti ani trochu nebaví. Ale víte vy vůbec o čem mluvím? Ne, nevíte...určitě nevíte. A já vám to neprozradím. Opovažte se říct, že jsem se již podřekla, protože to co si myslíte, si myslíte špatně, i když si myslíte, že si to myslíte dobře. Vy totiž nemůžete vědět o čem mluvím, leda tak o čem píšu. A chápete vlastně ty nesmysly, co tady píšu? Ne, nechápete. A teď přijde kámen úrazu. Víte, že je nechápete? Ne, nevíte...určitě nevíte. A já vám to neprozradím...

Ehm...NiCky si již zase hraje na šílence XD.

NiCky hlásí, že v podstatě nic nehlásí

7. dubna 2012 v 7:25
Ou...včera jsem nepřidala žádný článek XD. Tím jsem si dokonale zkazila můj plán být neuvěřitelně aktivní...no, dobře jeden příspěvek za den ze mě rozhodně neudělá nijak aktivního jedince, ale stejně...XD V každém případě to budu muset napravit. Takže za dnešek přidám deset článků!
..................................
Jo, už se vidím...

Taková malá reklama

2. dubna 2012 v 16:02
Sice se už o Naruta příliš nezajímám, ale přesto mě jedna Naruto RPG hra zaujala a já se do ní rozhodla zaregistrovat. Ona vlastně s původním anime ani nemá nic moc společného XD. Jsou tam sice věci jako chakra a tak dál, ale nějaká větší souvislost mezi seriálem a tímto projektem zde není. Tvůrci si vymysleli vlastní svět s poměrně originální historií, která zní jako úvod pro krásný a velmi poutavý příběh. Mimo jiné mají i hezky zpracované stránky a následně i důležité aspekty pro hru. Bohužel se jim stále nepřihlásilo příliš lidí a jak je nám všem jasné, bez hráčů nemůžou projekt spustit. Tudíž jsem se rozhodla napsat na svůj blog menší reklamu. Sice je to k ničemu, protože sem skoro nikdo nechodí, ale nevadí. Kdyby náhodou někdo přišel, tak ať ví, kam se podívat XD.
Stránky RPG hry najdete zde: http://naruto-junbi.blog.cz/
Navíc jsem si přidala její ikonku do svých oblíbených blogů v menu.

Nový design aneb NiCky tvořila

31. března 2012 v 20:55 | NiCky
Ehm...sice mi všechny mé designy připadají naprosto strašné (a přiznejme si - není to jen představa), ale usoudila jsem, že to co tu bylo doteď vypadalo skoro stejně otřesně (ne-li hůř). Rozhodla jsem se proto pro pokus. Výsledek mi přijde lepší než všechna má dosavadní snažení o layouty. Není to sice žádný zázrak, ale úplný děs také ne. Navíc se mi snad (konečně) povedlo ten design vyrobit a následně nastavit tak, aby vypadal "normálně" nejen na mé obrazovce (protože jak všichni víme, NiCky vždycky nastavovala layouty sobecky pouze pro svůj monitor). Ovšem vroucně doufám, že tu tohle své dílo nebudu mít příliš dlouho XD.

Umíráček...zazvonit či nezazvonit?

26. března 2012 v 20:41 | NiCky
Taková doba uplynula od posledního příspěvku na tomto blogu. Nezdá se vám? Kdy to vlastně bylo? Podle všeho 23. října 2011… Jak se to mohlo stát? Původně kvůli mému zařeknutí, že dokud se nerozjede Shinobi svět, tak nic nepřidám, posléze za to mohla jakási nechuť, jež se mě zmocnila. Avšak již před tímto mrtvým obdobím, blog pomalu chátral a pustnul. Člověka to nutí zamýšlet se nad tím, zda by nebylo lepší jej smazat. Jenže já něco takového nedokážu. Naruto-XD byl, je a bude jediná vlastní stránka, kterou jsem měla opravdu ráda. Mé předchozí blogy byly o ničem a mně šlo hlavně o velkou návštěvnost. Dnes bych se za ně pomalu styděla a skutečnost, že stále zevlují na internetu, je poněkud děsivá. Co kdyby je někdo našel? Ale Naruto-XD se pro mě stal skutečnou zábavou a dle mého názoru měl něco do sebe. Hlavně zde přibývaly i věci, o něž jsem se chtěla podělit, nikoliv všechny možné blbosti, co mi přišly pod ruku…aspoň věřím, že byly trochu redukovány. Často jsem přemýšlela nad návratem, ale ve výsledku jsem neučinila nic. Ovšem v poslední době jsem nad vším hloubala častěji a častěji, až jsem došla k závěru, že by tenhle blog neměl skončit jen kvůli nějaké neskutečně nezodpovědné a abnormálně lenivé holce. Navíc mi hned na to došlo, že já taková nejsem. Já jsem NiCky. Osoba víc než jen neskutečně nezodpovědná a abnormálně lenivá, avšak jen v některých případech. A tenhle blog jím není. Takže bylo rozhodnuto…musím ho znovu zprovoznit. Proto vlastně píšu tento článek. Chci tak oznámit svůj (ne)slavný návrat na Naruto-XD. Ovšem nehodlám to tu vést stejně jako před mrtvým obdobím. Zaprvé, ačkoliv se blog jmenuje po Narutovi, plánuju se zde věnovat spíše jiným anime, hře Final Fantasy + mám v plánu sem psát nějaké své otravné keci (těch tu bude asi nejvíc). Zadruhé, ruším spřátelené blogy. Řekla bych, že všechna sb si mě stejně dávno smazala a pokud ne, tak klidně může. Avšak zavedu si zde oblíbené blogy. To budou zkrátka stránky, které se mi líbí, a chci je tu zveřejnit. Nemám nic proti žádosti o přidání k nim. Pokud máte zajímavý blog/web ráda ho zde uveřejním. Pokud vy budete chtít udělat to samé s mojí stránkou (o čemž hluboce pochybuji) budu jen ráda. Ale už žádné nepříjemné zvyky, jež se u sb proslavily. Takové to pravidelné chození na něčí blog a psaní komentářů mi vždy poměrně vadilo. Já jsem se samozřejmě na spřátelené blogy vždy ráda podívala. Pokud mě zaujaly, tak jsem na nich klidně mohla být vařená, pečená. Ovšem i tak jsem většinou nepřidávala žádné komenty. Když jsem k něčemu něco napsala, tak ze zaujetí nebo ve snaze někomu udělat radost, případně kvůli jakémusi "pravidlu" toho blogu. A v tom byl kámen úrazu. Vyloženě mi lezla na nervy ta povinnost hodně komentovat, abych splňovala nějaké sb podmínky. Většinou jsem nevěděla co kam napsat a marně jsem na spřáteleném blogu hledala článek, k němuž bych hodila aspoň slovo "pěkný". Asi není hezké to takhle napsat, ale je to zkrátka pravda. A co se týče takových těch "třídění", to pro mě bylo teprve trápení. Já sama jsem se na blogu aktivitou svých sb nijak moc nezabývala. Výjimkou bylo, když mi někdo napsal, jestli se s ním nespřátelím, já si ho přidala do sb, ale on mě ne, nikdy se už neozval a na blog taky nic nepřidával. To jsem ho po zhruba roce smazala a s ním i ty, co si své stránky zrušily. To už ale zabíhám moc daleko od původního tématu. Zkrátka končím sb, zavádím pouze oblíbené blogy. Nic nejasného… Co se týče shinobi světa (http://naruto-xd.blog.cz/1110/shinobi-svet), kdo ví? Myslím, že bych ho ještě byla ochotná rozjet, pokud by mělo více lidí zájem…(pochybuji). To bude asi vše. Jinak to tu později nějak překopu atd… Jo a vím, že mám otřesný design.

Vaše NiCky

PS: Omlouvám se za gramatické a slohové chyby.

PPS: Dočetl to někdo do konce? Nebo lépe, existuje někdo, kdo to vůbec četl?

Polodlouhé info + extra krátké zadání dalšího kola soutěže

21. října 2011 v 21:08
Asi nemá cenu psát (jako tradičně), jak jsem hrozná a jak jde tenhle blog ke dnu (díky mně). Místo toho vám sem radši dám další kolo naší kreslící soutěže. Proč ne kapitolu? NiCky není líná psát příběhy, ona je píše...a jak ji to baví! Jenže to nějak neplatí pro VvN a další kapitolu...navíc na její psaní líná je. To však neznamená, že tu další díl už nikdy nebude. To rozhodně ne. Nehodlám přestat psát VvN. Na to jsem těch kapitol už napsala příliš. Ale v nejbližší době pokračování neočekávejte. Místo toho se radši radujte ze soutěže, která už vás ani nebaví, protože se děsně táhne a ani není kdovíjak zajímavá. Mimoto se taky můžete těšit na můj nejnovější nápad za cílem rozvoje tohoto blogu. A abych vás už trochu poděsila...hodlám vás do mého plánu zapojit natolik, že se vám to snad ani nebude líbit....pokud sem tedy ještě chodíte XD. Aneb vytvořím Nový svět a ne, nejsem Kira...a ten svět asi ani nebude nový XD.

Tak a teď už přejdeme k zadání soutěže.
Další postavou je Kyosuke. Styl oblečení - odvázané. Obrázky posílejte do konce října (pro upřesnění, 1. listopadu je pozdě). Zde je Kyosukeho profil:

Gomen...

21. srpna 2011 v 20:35
Je to se mnou hrozný....tenhle blog asi za chvíli bude jen o tom, jak je NiCky strašná, nemyslíte? Další kapitola VvN se neobjevila už děsně dlouho, ale dopsat ji nemůžu, protože nejsem na svém počítači. Další zadání soutěže nemám, kvůli stejnému důvodu. Jinak jsem v podstatě celý tenhle týden mohla přidat nějaký článek z dědova počítače (kromě kapitoly a toho zadání), jenže jsem to neudělala. Nejspíš proto se mi zdál ten strašný sen o Kaishe...jako trest za mou neschopnost...nebo spíše lenost? Pokusím se napravit a aspoň něco málo (kromě kapitoly a toho zadání XD) vám sem přidám. Možná vymyslím i nějakou mini soutěž či jinou věc...hlavně abych napravila, co jsem napáchala.

Zase pryč...

30. července 2011 v 12:25
Tak lidi, zase někam jedu...tentokrát do Českého ráje. Docela se tam těším, ale s tím kašlem, co jsem dostala to nebude zrovna sranda XD. Jinak co to znamená pro vás? Nebudu tady, nepřidám kapitolu (gomen, gomen...), nepřibudou žádné články. Gomennasai, ale už nestíhám články přednastavit, takže tentokrát se tu během týdne nic neobjeví.... To je vše, co vám vaše NiCky chtěla sdělit. Deawamata!

Toto Sakigami alias Mockingbird

26. července 2011 v 21:09
Sugoi! XD Tohle video je vážně bezvadný. Radši si ho otevřete na stránce youtube (http://www.youtube.com/watch?v=l0QcztGojv0) než tady na blogu. Byla by škoda kdybyste ho neviděli v té nejlepší kvalitě XD.


Vyhodnocení

25. července 2011 v 12:39
NiCky je už týden z Itálie zpátky a pořád se tu neozvala, pořád vám nic nenapsala, pořád nepřidala hodnocení a kapitolu VvN. Kapča bude někdy, až NiCky nebude nemocná. Hodnocení tu máte teď. Gomen, že to přidávám tak pozdě XD. Vše je pod perexem.

Gomen XD

8. července 2011 v 16:47
Gomen, gomen, že tu pořád neni ta kapitola a výsledky soutěže, ale předtím jsem byla u babi a dneska jedu do Itálie. Dám to sem, až se vrátím. Gomen *napodobuje Aries*. Jinak pokud to stihnu tak přednastavím nějaký články...pokud to stihnu...

Aries

Hlášení

22. června 2011 v 20:23
Ohayo, příležitostní či výjimeční či náhodní návštěvníci tohoto blogu XD. Sádru už mi sundali, ale prsty (a hlavně jeden prst) pořád bolí. Kromě toho s nimi ještě nemůžu pořádně hýbat. Prsteníček je docela v pohodě, ale prostředníček zvladá pohyby minimálně a skoro pořád bolestivě protestuje (lidé co se delší dobu vyskytují v mé přítomnosti si mohli všimnout, že čas od času zvolám "au" XD, když zrovna s tím prstem blbě pohnu, případně do něj nějak ťuknu či strčím a tak...i když teď už to není tak časté - snažím se být opatrná XD). Kromě toho mám ze zdola na prstech modřiny a prostředníček je oteklý (to je vidět i zeshora). Takže žádná sláva, ale přesto jsem usoudila, že zkusím tu kapitolu napsat XD. Tak jsem se do toho dala... Mám napsaný docela slušný kus, ovšem vzhledem k tomu, že už mě ty prsty začaly zase bolet, tak ji dopíšu někdy jindy. V každém případě ji hodlám napsat i přes nepřízeň mých kňourajících prstíků, avšak bude to trochu pomalejší... Ale zvládne se o to XD. Uf, ale řeknu vám, při psaní tohohle článku prsty už vážně naříkají, takže radši končím XD.

Zadaní dalšího kola soutěže...

15. června 2011 v 18:31
Ačkoliv mi na mou otázku, zda zadání chcete, nikdo neodpověděl a já sama se zařekla, že dokud někdo neodpoví, tak ho sem prostě nedám, rozhodla jsem se, že už ho přece jen napíšu *jaká velkorysost...to sotva*. Takže je to tady, další kolo... Tentokrát se bude kreslit Akira, styl oblečení: společenské. Čas na poslání máte do 26. 6. 2011. Kdo nepošle, má smůlu, kdo pošle pozdě, má ji taky, tentokrát už nebudu nechávat měsíc navíc, štve mě, jak dlouho se to pak táhne XD. Pokud to nakonec nepošle nikdo, nevadí, stejně mám pocit, že už to nikoho nebaví XD. To by bylo... Akiry profil najdete pod perexem v celém článku... PS: příští týden mi možná sundají sádru

Jo...pár mých keců...XD

10. června 2011 v 14:54
Tak mě napadlo, že jsem vám sem sice napsala o tom, jak jsem si zrakvila ruku, ale mluvila jsem o ní jako o desetidenním problému. Proto je možné, že se někdo z vás bude divit, proč jsem ještě nepřidala další kapitolu VvN, kterou jsem právě kvůlité ruce nenapsala. Je to tím, že se nakonec ukázalo, že mám ty prsty opravdu zlomené, a tudíž mám sádru až do konce školního roku. S levačkou se sice dá taky psát, ale ne tak dobře jako s pravačkou, a když se pokusím pomáhat si i prsty u ní, brzo mě ta ruka začne bolet (jako třeba teď). Možná bych to tedy mohla dělat tak, že bych každý den napsala kousek velký jako tenhle článek a za nějakou dobu by z toho byla kapča. Jenže takhle rozkouskovaný by mě to moc nebavilo... Takže doufám, že vydržíte než mi tu sádru konečně sundají. Ovšem jsem schopná vám sem napsat info pro další kolo vaší oblíbené *ironie XD* soutěže. Chcete ho?

Prosím...ale jo, prosím XD

26. května 2011 v 14:02

Běží...zakopává...A STŘÍLÍ! (= dopadá na ruku a následně si ji zrakví)

24. května 2011 v 20:27
Kapitolu v nejbližší době nečekejte...mám na ruce sádrovou dlahu XD. Jak se mi to podařilo? Asi takto: zakopla-nechtěla spadnout-padala-nechtěla se praštit do hlavy o obrubník-natočila se tak, aby hlavou o obrubník nenarazila-tvrdě dopadla-neštěstí bylo hotové XD. Tak to byl hodně stručný popis toho, jak jsem si něco udělala s prsty na pravé ruce. Tenhle článek píšu levou rukou a palcem u pravé ruky, který je naštěstí schopný té levé ruce pomáhat. Bohužel se mi i tak píše dost blbě, takže pochybuju, že bych zvládla napsat celou jednu kapitolu VvN. Takže pokud ode mě chcete něco v příštích deseti dnech (to je doba, po kterou budu nejspíš mít tu ruku znehybněnou tou sádrovou dlahou) očekávat tak jedině obázky či videa - stejně je nepřidávám tak často. Jen jednou za čas...aspoň dle mého úsudku. S tímto se s vámi loučí vaše "zrakvená" NiCky.
 
 

Reklama